Klinikinė veikla

 • Kauno klinikos

  20.jpg (regular, 500x332)

  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos yra didžiausia daugiaprofilinė gydymo įstaiga Lietuvoje. Tai vieta, kur pacientai gauna aukščiausios kokybės pagalbą, o medikai turi geriausias sąlygas suderinti mokslinį ir praktinį darbą.  Kauno klinikose dirba daugiau nei 1200 aukštos kvalifikacijos gydytojų, apie 2,5 tūkst. slaugos specialistų ir beveik tūkstantis gydytojų rezidentų. Kasmet Kauno klinikų ambulatoriniuose padaliniuose apsilanko daugiau nei 1 mln. pacientų, daugiau nei 95 tūkst. gydomi stacionare. 28 pastatuose įsikūrusios 38 profilinės klinikos, 18 ambulatorinių (poliklinikos) skyrių. 40 stacionaro skyrių, 9 reanimacijos ir intensyviosios terapijos bei asnesteziologijos skyriai, 2 skubiosios pagalbos skyriai.

   

 • VšĮ Kauno klinikinė ligoninė

  VšĮ Kauno klinikinė ligoninė
  Adresas: 
  Josvainių g. 2, LT-47144, Kaunas.
  Tel. (8 37) 306 000
  Faksas (8 37) 306 073
  El. p. info@kkligonine.lt

  Kauno klinikinės ligoninės istorija prasideda 1908 m., kai Gailestingųjų seserų bendruomenė įkūrė Raudonojo kryžiaus ligoninę – seniausią gydymo įstaigą Lietuvoje. Dabartinės ligoninės ištakos glūdi ir kitose garsiose miesto gydymo įstaigose. 1967 m. Šilainiuose iškilo  Kauno 2-osios klinikinės ligoninės pastatai, netoliese pradėjo veikti ir Kauno infekcinė ligoninė. Nepriklausomybės laikotarpiu šios dvi ligoninės buvo sujungtos. Taip pat iš K. Petrausko gatvės į ligoninės Šilainiuose patalpas perkeltas Odos ir veneros ligų stacionaro skyrius bei poliklinika.

  2010 m. pabaigoje Kauno miesto savivaldybė priėmė sprendimą dėl dar vienų jungtuvių – į vieną darinį pradėtos vienyti Raudonojo Kryžiaus Kauno klinikinė ir 2-oji klinikinė ligoninės. 2011 m. paskelbiamas dabartinis didelės gydymo įstaigos vardas – Kauno klinikinė ligoninė. Prie jos filialo statusu taip pat prijungti nuo 1936 m. veikiantys Kauno P. Mažylio gimdymo namai.

  Po ligoninių susijungimo pasikeitė ir ligoninės pavaldumas – iš savivaldybės rankų ji perėjo Sveikatos apsaugos ministerijos žinion. Vienu iš ligoninės dalininkų tapo ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU).

  Daugiau informacijos galite rasti ČIA.

 • LSMU Neuromokslų instituto Palangos klinika

  LSMU Neuromokslų instituto Palangos klinika  veikia pagal asmens sveikatos priežiūros įstaigos licenciją, išduotą LSMU, ir yra mokslinių tyrimų bei rezidentūros bazė. Palangos klinika įsikūrusi Palangos centre, netoli Palangos miesto parko ir Baltijos jūros.

  Palangos klinikoje funkcionuoja Kardiovaskulinės reabilitacijos skyrius, kuriame teikiamos reabilitacijos paslaugas pacientams, sergantiems išemine širdies liga, po ūminio miokardo infarkto, širdies operacijų, širdies kraujagyslių plėtimo operacijų, širdies stimuliatoriaus implantavimo ir kt. Streso ligų skyriuje teikiamos psichiatrijos dienos stacionaro paslaugos. Streso ligų skyriaus personalo komandos darbo tikslas – padėti žmonėms, išgyvenantiems gyvenimo krizes, kenčiantiems nuo nerimo, depresijos, somatoforminių, adaptacijos sutrikimų bei palengvinti jų sveikimo procesą, taikant asmeninę ir grupinę psichoterapiją, dailės terapiją, progresyvinę raumenų relaksaciją ir kitus terapinius metodus. Ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje teikiamos antrinio lygio ambulatorinės kardiologo, endokrinologo, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo, psichoterapeuto, psichiatro, psichologo konsultacijos, suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos paslaugos, atliekami laboratoriniai ir kardiovaskulinės funkcinės diagnostikos tyrimai. 

  Palangos klinika – tai vieta, kur mokslas jungiasi su klinikine praktika. Čia dirba 1 habilituotas daktaras, 6 mokslo daktarai, medicinos specialistai aktyviai dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse mokslo programose. Palangos klinikos darbuotojų komandos tikslas – aukščiausios kvalifikacijos, moksliniais įrodymais pagrįstų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.

 • L.Kriaučeliūno smulkių gyvūnų klinika

  Dr. L. Kriaučeliūmno smulkiųjų gyvūnų klinika yra LSMU VF padalinys, kuriame vykdoma studijos, mokslas ir klinikinė veikla.

  dscn5592.jpg (regular, 500x236)

   

  KLINIKOS ir VAISTINĖS darbo laikas: VISĄ PARĄ (24 val.)

  Adresas: Tilžės g. 18, LT-47181 Kaunas

  Tel: +370 37 362303 (vietinis – 2262)
  Mob. tel. +370 620 78353
  El. paštas: gyvunu.klinika@lsmuni.lt, vetvaistine@lsmuni.lt

   

  ISTORIJA 

  „Dariau viską ką galėjau. Vien tik savimi rūpinasi kačiukai ir šuniukai, o mes kiekvienas pagal išgales turime dalintis su kitais“. Dr. Leonas Kriaučeliūnas (1919-1997)

  Dr. Leonas Kriaučeliūnas dar 1955 m. išeivijoje atidarė savo mažųjų gyvūnų (šunų, kačių, beždžionių, paukščių ir kt.) kliniką „Summit Animal Hospital“, o po keletos metų Lietuvai atgavus Nepriklausomybę t. y. 1995 m. daktaro Leono Kriaučeliūno iniciatyva ir paaukotomis asmeninėmis lėšomis buvo rekonstruotas pastatas Lietuvos Veterinarijos Akademijoje, nupirktos ir padovanotos naujos technologijos bei aparatūra smulkiųjų gyvūnų klinikai.

  Lietuvos veterinarijos akademijos Aktų salėje įvyko iškilmingas Tarybos  posėdis, kuriame buvo įteiktos Akademijos Garbės daktaro regalijos Smulkiųjų gyvūnų klinikos fundatoriui dr. Leonui Kriaučeliūnui (Leon K. Leonas), Čikaga, JAV ir iškilmingai atidaryta klinika.LVA rektorius prof. Vidmantas Bižokas ir dr. Leonas Kriaučeliūnas pasirašė klinikos dovanojimo aktą.

  Ši moderni universitetinė smulkiųjų gyvūnų  klinika atidaryta 1996 m. birželio 20 dieną ir pavadinta Leono Kriaučeliūno vardu. Iškilmingą Klinikos atidarymą savo dalyvavimu pagerbė Lietuvos Respublikos prezidentas Valdas Adamkus.

   

  VIZIJA

  Siekiame, kad LSMU VA VF Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika taptų nacionalinės svarbos smulkiųjų gyvūnų sveikatos priežiūros ligonine, kurioje vadovaujantis europiniais standartais, teikiamos smulkiųjų gyvūnų sveikatos priežiūros ir gerovės paslaugos, atliekamas praktinis veterinarinis gydomasis darbas, vykdomos studijos, moksliniai tyrimai.

   

  MISIJA

  Pagrindinis veiklos tikslas – organizuoti ir teikti kokybiškas ir kvalifikuotas gyvūnų sveikatos ir gerovės priežiūros paslaugas, gerinti gyvūnų sveikatą, siekiant sumažinti sergamumą ir mirtingumą, integruojant Universitete sukauptą šiuolaikinį mokslo, studijų ir klinikinės praktikos potencialą.

   

  STUDIJOS

  Studijų koordinatorė A. Laukionienė (aiste.laukioniene@lsmuni.lt , tel.: 8 659 76085)

  • Propedeutika
  • Veterinarinė smulkiųjų gyvūnų chirurgija
  • Smulkiųjų gyvūnų vidaus ligos
  • Veterinarinė epidemiologija
  • Klinikinė praktika
  • Praktiniai įgūdžiai (nuorodos į FC)
  • Veterinarinė Farmakologija ir farmacija
  • Veterinarinė Toksikologija
  • Akušerija ir ginekologija
  • Mityba ir dietologija
  • Bendroji anestezija ir analgezija
  • Rentgenologija
  • Gyvūnų reprodukcija
  • Klinikinės veterinarijos ir reprodukcinės biotechnologijos pagrindai
  • Gyvūnų sveikatingumas
  • Cheminiai teršalai maisto grandinėje
  • Vaistiniai ir nuodingi augalai gyvulininkystėje
  • Šunų ligos ir kt.

   

  REZIDENTŪRA

  Rezidentūros programos:

  1. Smulkiųjų gyvūnų terapija
  2. Smulkiųjų gyvūnų chirurgija
  3. Vaizdinė diagnostika

  Koordinatorė M. Ivaškienė (marija.ivaskiene@lsmuni.lt, tel.: 837 363-357)

   

  MOKSLAS

  Eksperimentinė farmakologijos laboratorija „ Nemuno slėnio“  nuoroda

   

  SAVANORIAVIMAS

  Studijų administratorė: A. Laukionienė (aiste.laukioniene@lsmuni.lt , tel.: 8 659 76085)

  Savanoriška praktika – neprivaloma, neatlygintina, atliekama savo noru, kurios metu Universiteto atitinkamos studijų programos studentas, vadovaujamas Klinikoje dirbančio veterinarijos gydytojo įgyja praktinius įgūdžius, gebėjimus ir patirties.

  Tikslas - išmokyti teorines žinias, įgytas studijuojant, pritaikyti praktikoje; išmokyti veterinarinės medicinos klinikinio darbo įgūdžių, reikalingų būsimam veterinarijos gydytojui.

   

  KLINIKINĖ VEIKLA, PASLAUGOS  

  img_2732.jpg (regular, 500x333)https://sgk.lsmuni.lt/

  https://vetvaistine.lsmuni.lt/

  KITA VEIKLA

  Studijų administratorė: A. Laukionienė (aiste.laukioniene@lsmuni.lt , tel.: 8 659 76085)

  Bendradarbiavimas:

  • Su darželiais
  • Mokyklomis
  • Gimnazijomis
  • Kolegijomis
  • Zoologijos sodas

  Vykdomi mokymai ir renginiai

  • Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika nuo 2016 m. dalyvauja mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė“.
  • 2017 m. prisijungė prie „ITIN GABIŲ MOKINIŲ UGDYMO PROJEKTO“, kurį vykdo 7 Kauno universitetai su Kauno savivaldybę. Tarpdisciplininio itin gabių mokinių ugdymo programą sudaro keturios sritys: asmenybinis ugdymas, matematika ir gamtos mokslai, socialiniai ir humanitariniai mokslai bei menai. Šiuo projektu siekiama suteikti galimybes mokiniams plėtoti savo prigimtinius gebėjimus.
  • Padalinio darbuotojai dalyvauja švietėjiškoje veikloje, organizuoja edukacinius užsiėmimus įgyvendinant sveikatos ugdymo ir stiprinimo programas, supažindinant su kasdiene higieninių įgūdžių lavinimo svarba.

   

  DARBUOTOJAI

  Klinikoje dirba 48 darbuotojai iš jų 26 veterinarijos gydytojai, dėstytojai (LSMU kontaktai)

 • Stambiųjų gyvūnų klinika

  LSMU Veterinarijos akademija
  Stambiųjų gyvūnų klinika
  Adresas:
  Tilžės g. 18, LT 47181 Kaunas (Įvažiavimas iš Erdvilo g. 6) 
  Faksas: (8 37) 363404
  Tel. (8 37) 363404
  Mobil. (8 605)29217
  Klinikos darbo laikas 8.00-20.00 val.

  Kreiptis telefonu 24 val. per parą.

  Gydymas, konsultavimas, tyrimai

  Klinikoje gydomi žirgai, galvijai, avys, ožkos ir kiti stambūs gyvuliai, sergantys vidaus organų, akušerinėmis-ginekologinėmis ligomis, atliekamos chirurginės, akušerinės, ortopedinės operacijos, naudojant inhaliacinę bei intraveninę narkozę. Atliekami diagnostiniai laboratoriniai tyrimai, naudojant naujausią diagnostinę įrangą lengviau diagnozuojamos įvairios gyvūnų ligos.

  Paslaugos teikiamos pagal nustatytus įkainius:

  • Veterinarijos gydytojo konsultacija klinikoje nuo 5 eurų, ambulatorinių išvykų metu - nuo 30 eurų.
  • Endoskopija – atliekama mobiliu videoendoskopu, tyrimo metu galima apžiūrėti kvėpavimo takus, virškinimo sistemos dalis (bronchoskopija, gastroskopija, laringoskopija) kaina  30-70 eurų.
  • Eržilo kastravimas -  120-300 eurų.
  • Dantų lyginimas, šalinimas - nuo 12 eurų,
  • Žirgo transportavimas klinikų transportu - 0,33 eurų/km
  • Gydytojo atvykimas –  0,25 eurų/km
  • Klinikų stacionare gydomo žirgo priežiūra (gardo valymas, kreikimas, žirgo šėrimas, vedžiojimas) – 9-15 eurų/ para.

  Paslaugų kainos nurodytos be PVM.

  Dėl kitų paslaugų įkainių kreiptis telefonu (8-37) 363404.

  Veterinarinė ambulatorija

  Įkurta 2002 metais, bendradarbiaujant su Vokietijos Hanoverio aukštąja veterinarinės medicinos mokykla bei privačiu veterinarijos gydytoju dr. C. Dupree (LVA Garbės Dr. (2008)) stambiųjų gyvulių klinikoje įkurta veterinarinė ambulatorija.

  Ambulatorija turi modernią diagnostinę įrangą, pritaikytą dirbti lauko sąlygomis – ūkyje ar žirgyne:

  • Skaitmeninis mobilus rentgeno aparatas;
  • Lankstus endoskopas;
  • Ultragarso aparatas;
  • Naujausia arklių dantų priežiūros technika;
  • Mobilūs kraujo tyrimų aparatai;

  Ambulatorinėse išvvykose atliekami diagnostiniai tyrimai:

  • Ankstyvo veršingumo diagnostika ultragarsu;
  • Endoskopiniai plaučių ir skrandžio tyrimai;
  • Rentgeno nuotraukos;
  • Kraujo tyrimai;

  Klinikinių tyrimų laboratorija

  Atliekami laboratoriniai tyrimai:

  • Kraujo morfologinis tyrimas
  • Kraujo biocheminis tyrimas
  • Periferinio kraujo tepinėlio tyrimas
  • Šlapimo tyrimas
  • Išmatų tyrimas
  • Odos skutmenų tyrimas
  • Plaukų tyrimas

   

   Vykdomi projektai

  Projektas „Specifinių žymenų panaudojimas šviežiapienių karvių ligų ankstyvajai diferencinei  diagnostikai“ (Nr. 09.3.3-LMT-K-712-10-0152), vadovas prof. dr. R.Antanaitis, finansavimo šaltinis: Europos socialinis fondas, trukmė 2018 m. spalio – 2019 m. balandžio mėn.

  Projektas ,,Streso įtakos šviežiapienių karvių sveikatingumui vertinimas bei mažinimas

   Projekto tikslas – įvertinti streso įtaką šviežiapienių karvių sveikatingumui bei nustatyti NVNU poveikį jo mažinimui.

   Uždaviniai:

  • Įvertinti šviežiapienių karvių streso įtaką jų sveikatingumui;
  • Įvertinti NVNU poveikį streso indikatoriui (kortizoliui);
  • Įvertinti NVNU poveikį streso indikatoriui (SLS);
  • Įvertinti streso įtaką šviežiapienių karvių sveikatingumui nuo 1 d iki 30 parų po apsiveršiavimo, kompiuterinės bandos valdymo programos dėka.

   Tyrimo metodika. Tyrimą planuojama atlikti pieninio  tipo galvijų ūkyje, laikančiame ne mažiau 550 laktuojančių karvių, vidutiniškai per mėnesį turėtų apsiveršiuoti 40 – 50 karvių. Vadovaujantis analogų principu  (atsižvelgiant į amžių veislę ir kt.), planuojama tyrimui atrinkti 30 karvių   1 – 12 val. po apsiveršiavimo. Atrinktas karves planuojama suskirstyti į dvi grupes po 15. Badomosios grupės (BG)  (n=15) karvėms planuojama suleisti NVNU, suleidžiama po oda  „Rimadyl Cattle“ (50 mg/ml karprofeno), d ozė – 1,4mg/kg, per pirmąją valandą po veršiavimosi. Antrosios, kontrolinės, grupės karvėms (KG) (n=15  ) po oda planuojama suleisti 0,9% Natrio chlorido tirpalo per pirmąją valandą po apsiveršiavimo. Viso tyrimo metu bus stebimas karvių sveikatingumas, registruojant susirgimus, atsirandančius periode po apsiveršiavimo. Tikslu  įvertinti NVNU poveikį streso indikatoriui (kortizoliui)  planuojam imti kraują kortizolio tyrimui, praėjus 2, 24 ir 48 valandoms po minėtų medikamentų panaudojimo.  Tikslu įvertinti NVNU poveikį streso indikatoriui (SLS), planuojama imti pieną SLS tyrimui po pasiveršiavimo (1-2 val.) ir parėjus 30 parų po apsiveršiavimo. Tyrimą planuojama atlikti VĮ „Pieno tyrimai“. Tikslu įvertinti streso įtaką šviežiapienių karvių sveikatingumui nuo 1 d iki 30 parų po apsiveršiavimo, kompiuterinės bandos valdymo programos dėka, planuojama registruoti pieno kiekį, elektrinį pieno laidumą, aktyvumą, atrajojimo trukmę ir kt. rodiklius, kiekvieną dieną, kiekvieno melžimo metu (3xd).

   Praktikos vadovas – prof. Ramūnas Antanaitis

  Studentė – Gabrielė Lošytė

   Mokslinis tyrimas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal priemonę Nr. 09.3.3-LMT-K-712 ,,Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės veiklos kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“.

   

   Tiesioginiai kontaktai

  Dr. Arūnas Rutkauskas
  Klinikos vadovas
  Sritis – galvijai, galvijų reprodukcija
  Mobil. tel. +370 606 10053
  El. paštas: arunas.rutkauskas@lsmuni.lt

  Giedrė Vokietytė-Vilėniškė
  Veterinarijos gydytoja

  Sritis - arkliai, osteopatinės procedūros, diagnostinės procedūros, skubi pagalba

  Mobil. tel. 8 654 21586, vietinis 2207
  El. paštas: giedre.vokietyte-vileniske@lsmuni.lt
  Kabineto Nr. 208

  Indrė Poškienė
  Veterinarijos gydytoja

  Sritis - arkliai, chirurginės procedūros, diagnostinės procedūros, skubi pagalba

  Mobil. tel. 8 675 96602, vietinis 2207
  El. paštas: indre.poskiene@lsmuni.lt
  Kabineto Nr. 208

  Jurgita Autukaitė
  Veterinarijos gydytoja
  Sritis – avys, ožkos, kamelidai neužkrečiamųjų ligų diagnostika ir gydymas, skubi pagalba, chirurginės procedūros

  .Mobil. tel. (8 678) 02711
  El. paštas:jurgita.autukaite@lsmuni.lt
  Kabineto Nr.208

  Jonas Mockaitis
  Veterinarijos gydytojas, rentgenologas, asistentas
  Sritis – arkliai, chirurginės procedūros, traumos, rentgenologija.
  Mobil. tel. (8 614) 14906;
  El. paštas: jonas.mockaitis@lsmuni.lt

  Doc. dr. Algis Noreika
  Stambiųjų gyvulių veterinarijos gydytojas
  Sritis – arkliai, galvijai, oftalmologija, chirurginės ir akušerinės procedūros.  
  Tel. (8 37) 409741 (vietinis - 2186)
  El. paštas: algis.noreika@lsmuni.lt
  Kabineto Nr. 103

  Lekt. Kęstutis Maslauskas
  Stambiųjų gyvulių veterinarijos gydytojas
  Sritis – arkliai, dantų profilaktinė priežiūra, stomatologija.
  Tel. (8 37) 363404
  El. paštas: kestutis.maslauskas@lsmuni.lt

  Zoja Miknienė
  Veterinarijos gydytoja,
  Sritis – arklių anestezija, hematologija, laboratoriniai tyrimai, terapija, skubi pagalba.               
  Mobil. tel. (8 610) 29223 (vietinis – 2216)
  El. paštas:  zoja.mikniene@lsmuni.lt
  Kabineto Nr. 202

  Renata Gruodytė
  Veterinarijos gydytoja

  Sritis - arkliai, diagnostinės procedūros, skubi pagalba.
  Mobil. tel. 8 662 95959, vietinis 2207
  El. paštas: renata.gruodyte@lsmuni.lt
  Kabineto Nr. 208

  Rūta Undzėnaitė
  Veterinarijos gydytoja

  Sritis - arkliai, diagnostinės procedūros, skubi pagalba.
  Mobil. tel. 8 600 22056, vietinis 2207
  El. paštas: ruta.undzenaite@lsmuni.lt
  Kabineto Nr. 208

   

  Rita Girdvainienė
  Veterinarijos gydytoja farmacininkė
  Mobil. tel. (8 620) 77607 (vietinis - 2122)
  El. paštas: rita.girdvainiene@lsmuni.lt
  Kabineto Nr. 106

  Prof. Ramūnas Antanaitis

  Veterinarijos gydytojas
  Sritis – galvijai, skubūs atvejai, akušerinės ir chirurginės procedūros, ankstyvo veršingumo diagnostika
  Mobil.tel. (8 673) 49064 (vietinis - 2121)
  El. paštas: ramunas.antanaitis@lsmuni.lt
  Kabineto Nr. 201

  Mindaugas Televičius
  Veterinarijos gydytojas
  Sritis – galvijai, akušerinės, chirurginės procedūros.          
  Tel. (8 37) 363404 (vietinis 2204)
  Mobil. tel. (8 601) 34279
  El. paštas: mindaugas.televicius@lsmuni.lt

  Dovilė Malašauskienė
  Veterinarijos gydytoja
  Sritis – galvijai, akušerinės, chirurginės procedūros.           
  Tel. (8 37) 363404 (vietinis 2204)
  Mobil. tel. 8 604 74038
  El. paštas: dovile.malasauskiene@lsmuni.lt

   

     Mes socialiniuose tinkluose:

                                                                                                                                                                   

   Gyvūnų reprodukcijos laboratorija

   

  LSMU Veterinarijos akademija
  Stambiųjų gyvūnų klinika
  Adresas: Tilžės g. 18, Kaunas LT-47181

  5 korpusas, 310 kabinetas
  Tel.: +370 37 36 33 18 (vietinis 111; 209)

  Mob. tel.: +370 686 72629
  El. p.: g.reprodukcija@lsmuni.lt

   

  1991 metais Lietuvos veterinarijos akademijoje prie Akušerijos ir ginekologijos katedros įkuriama Gyvulių reprodukcinių savybių tyrimų laboratorija, prie kurios 1998 metais prijungiama mokomoji–gamybinė Embrionų transplantacijos laboratorija.

  2016 metų rugsėjo 1 dieną laboratorija pervadinta į Gyvūnų reprodukcijos laboratoriją, esančią Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos Stambiųjų gyvūnų klinikos sudėtyje.

  Laboratorijai nuo jos įkūrimo vadovauja prof. habil. dr. Henrikas Žilinskas.

   

   Teikiamos paslaugos 

  •        Įvairių gyvūnų rūšių šviežios ir šaldytos spermos po atšildymo kokybės vertinimas;

  •        Reproduktorių klinikinis – androloginis tyrimas;

  •        Patelių reprodukcinės veiklos reguliavimas;

  •        Konsultacijos patelių ir patinų nevaisingumo klausimais;

  •        Organizuojami kvalifikacijos kėlimo kursai bei seminarai;

  •        Gyvūnų medžiagų apykaitos būklės nustatymas (kraujo biocheminis profilis).

   

  Atliekami tyrimai

  Gyvūnų spermos tyrimas (šviežios ir šaldytos)

  Biocheminiai kraujo tyrimai

  • Spermatozoidų judrumas;

  • Spermatozoidų koncentracija;

  • Judrių spermatozoidų kiekis;

  • Gyvybingų spermatozoidų kiekis;

  • Spermatozoidų morfologija (galvučių ir uodegėlių patologijos);

  • Pašalinių ląstelių (leukocitai, eritrocitai ir kt.) buvimas spermoje ir kt.

  Teikiamos konsultacijos gyvūnų spermos kokybės klausimais ir kt.

  Kraujo serume nustatome:

  natrį, kalį, kalcį, fosforą, varį, magnį, geležį, trigliceridus, gliukozę, HDL cholesterolį, šlapalą, kreatininą, bendrus baltymus, albuminą, šarminę fosfatazę ALP, aspartataminotransferazę GOT (AST), alaninaminotransferazę GPT (ALT) ir kt.

   

   

  Teikiamų paslaugų įkainiai:

  Kraujo tyrimų įkainiai
  Androloginių ir ginekologinių tyrimų įkainiai

   

  Prof. habil. dr. Henrikas Žilinskas

  Laboratorijos vadovas

  Vyriausiasis mokslo darbuotojas

  Tel.: +370 37 36 34 70 (vietinis 112)

  Mob.: +370 686 55844;

  El. p.: henrikas.zilinskas@lsmuni.lt

   

  Dr. Antanas Banys

  Vyresnysis mokslo darbuotojas

  Mob.:  +370 615 49098

  El. p.: antanas.banys@lsmuni.lt

   

  Dr. Neringa Sutkevičienė

  Mokslo darbuotoja

  Mob.:  +370 681 65329

  El. p.: neringa.sutkeviciene@lsmuni.lt

   

  Audronė Rekešiūtė

  Jaunesnioji mokslo darbuotoja

  Mob.:  +370 696 49833

  El. p.: audrone.rekesiute@lsmuni.lt

   

  Gintarė Kasperavičiūtė

  Laborantė

  Mob.: +370 641 62418

  El. p. gintare.kasperaviciute@lsmuni.lt      

   

  Toma Vilkonienė

  (Motinystės atostogose)

  Laborantė

  Mob.:  +370 622 43634

  El. p. toma.vilkoniene@lsmuni.lt