Spausdinti

Apie „Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos bei sveikatos technologijų centrą

Naujausių farmacijos bei sveikatos technologijų centras

„Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras (toliau – Centras) –  2014 metais atidarytas šiuolaikiškas šešių aukštų Farmacijos fakulteto padalinių (katedrų ir laboratorijų), laboratorijų bei auditorijų kompleksas, kuriame vykdomi biomedicininiai fundamentiniai ir taikomieji moksliniai tyrimai bei eksperimentinė plėtra, verslo užsakymai.

Centras sukurtas LSMU kartu su partneriais (Kauno technologijos universitetu, Lietuvos energetikos institutu, UAB „Achemos grupė“, UAB „MG Baltic Investment, AB „Kauno tiltai“) įgyvendinant integruotą mokslo, studijų ir verslo plėtros programą „Santaka“, kurios pagrindinis tikslas – įkurti slėnį, kuriame atliekami viešieji ir privatūs tyrimai, steigiamos žinioms imlios įmonės ir teikiamos žinioms imlios paslaugos šiose mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros kryptyse: darnioji chemija (įskaitant biofarmaciją), mechatronika ir susijusios elektroninės technologijos, ateities energetika (įskaitant aplinkos inžineriją), informacinės ir telekomunikacinės technologijos. Bendros Europos Sąjungos paramos ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšos, skirtos „Santakos“ slėnio mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros infrastruktūrai sukurti siekia daugiau nei 64 mln. Eurų. LSMU dalis, kuri investuota į Centro sukūrimą, – daugiau nei 15 mln. Eurų*.

„Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras

 „Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras

 

 

 

 

 

 

 

 

 „Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras„Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras

Daugiau informacijos apie integruotą mokslo, studijų ir verslo centrą „Santaka“:

www.santakosslenis.ltwww.smm.lt

 

Kontaktai: 

Adresas: Sukilėlių pr. 13, Kaunas
Faksas: (8 37) 220733
Tel. (8 37) 327248
El.paštas: apc@lsmuni.lt