Spausdinti

Iš studentų lūpų

„4 metai vėjo greičiu“
Keturi metai - daug ar mažai? Viskas priklauso nuo to ką skaičiuojam, nuo to ką nuveikėm ir patyrėm per nurodytąjį laikotarpį. Takoskyra tarp trumpo/ilgo ar daug/mažai labai subjektyvi. Viskas priklauso nuo to kur sudėlioti akcentai bei kas su kuo lyginama. Tai gi, mieli kolegos, ar, būsimi studentai, trumpai norėčiau žvilgtelėti į tai, ką pavyko nuveikti per šį trumpai-ilgą ar ilgai-trumpą studijų laikotarpį.
Manau, kad kiekvienam iš Jūsų gali pavykti nuveikti dar daugiau tereikia noro ir tikėjimo, kad studijų metu Jūs galite įgyvendinti savo svajonę, kad ir kokia ji bebūtų... Į LSMU įstojau 2008 m. vasarą – stojimų lape tebuvo viena specialybė „kineziterapija“.  Manote labai rizikinga? Ne, paprasčiausiai aš žinojau ko noriu... Tiesa, tas žinojimas atėjo ne iš karto - metus atsakingai varsčiau VU KHF duris.
Jaunas maksimalizmas, savirealizacijos poreikis, vienerių metų studijų patirtis kur ištobulinti bendravimo įgūdžiai bei užmegztos naujos pažintys kultūros srityje padėjo ne tik studijose, bet ir po studijų. Jau nuo pirmų studijų metų įsiliejau į LSMU SA (tada dar KMU SA) komandos gretas. Iš karto atsiradęs lojalumas LSMU SA ir kažkoks vidinis noras būti, it burtas neišblėso ir dabar, – tai šeima, tikrąja to žodžio prasme, kurioje randi ne tik bendraminčių, gali nuversti kalnus akademinėje srityje bei visapusiškai save realizuoti, atstovaudamas studentams. Mano realizacija pasireiškė kultūros, laisvalaikio bei akademinėse srityse - pusantrų metų teko garbė bei pareiga priklausyti Slaugos fakulteto tarybai, prisidėti organizuojant Rektoriaus inauguracijos savaitės renginius, fuksų krikštynas, kartu su bendraminčiais atgaivinti Latežerio stovyklos tradiciją į kineziterapeutų būrį bei dar  nuveikti 101 smulkų darbelį, kurie jau seniai nusėdę tolimiausiuose prisiminimų stalčiukuose...
Tačiau neišdildomos patirtys yra susijusios su septynių raidžių žodžiu – Erasmus. Erasmus studijos – Norvegijoje bei Erasmus praktika – Ispanijoje.  Galimybė reprezentuoti savo šalį bei pasisemti kitos kultūros įdomybių – tai bene labiausiai viliojantys dalykai. O ką jau kalbėti apie įgytą patirtį – slidinėjimas su neįgaliaisiais paraolimpiadoje vykusioje Beitostolene (Norvegija), moksliniai tyrimai INEFC universitete (Ispanija). Tai  buvo puiki proga pajusti, ką reiškia studijos ir praktika kitoje Europos šalyje. Galiu drąsiai sakyti, kad savo svajones pirmojoje studijų pakopoje pavyko įgyvendinti sėkmingai!! Dabar žengiu į gyvenimo tiesiąją – kur laukia dar neatrastos galimybės pučiant vasaros ,deja, ne itin šiltam lietuviškam vėjui.

finepix002.jpg (250x170, 227x170) dscf0358.jpg (250x170, 227x170) kaledinis.laikotarpis.sa043.jpg (250x170, 227x170) img_1898.jpg (250x170, 250x140)