Spausdinti

Sportinių šokių kolektyvas "SALTO"

LSMU SALTOSALTO- kokios asociacijos siejasi su šiuo žodžiu? Įmantrios akrobatinės figūros? O kas būtų, jei pasakytume, kad „SALTO“ lotyniškai reiškia „Šoku“? Galbūt nustebtumėte?

2016m. Dviejų aktyvių medicinos studentų Irmanto Aleksos ir Eglės Žukauskaitės įkurtas ir iki šiol sėkmingai dirbantis LSMU studentų sportinių šokių kolektyvas „SALTO“ atstovauja universitetui ir garsina savo vardą jame ir už jo ribų!
„SALTO“ yra įvairių nacionalinio ir regioninio masto renginių dalyvis, Lietuvos studentų sporto asociacijos rungties „Džiaugsmo gimnastika“ laureatas, o kolektyvo nariai šoka ir atstovauja kolektyvui personalinėje sportinių šokių įskaitoje.


„SALTO“ šokių programa paremta LSŠF ir WDSF 10 šokių (5 standarto ir 5 Lotynų Amerikos). Be to, kolektyve aktyviai mokomi ir šokami kiti šokiai (linijiniai, salsa, bachata).
Kolektyvas išskirtinis savo nuotaikingumu ir šventiškumu, todėl statydamas naują choreografinę kompoziciją remiasi šiomis savo vertybėmis.


Kolektyvui vadovauja medicinos studentas Irmantas Aleksa, o treniruotes kartu veda vyr. trenerė studentė Eglė Žukauskaitė.


Nuo 2019m. rudens pradėjus rinkti naujas Salsa ir Bachata grupes prie kolektyvo trenerių prisijungė ir naujų veidų - studentai Domas Kazokas, Andželika Klimovaitė ir Radvilė Būgaitė.
Kolektyvas visada atviras ir labai laukia studentų, prisijungiančių prie jo veiklos!

 SALTO

Tvarkaraštis
Treniruotės vyksta kiekvieną trečiadienį nuo 17:30 VA 9korp. 210aud. Arba KEK aktų salėje 2a.
Daugiau informacijos kolektyvo „Facebook“ paskyrojae (arba el. paštu).

Vadovas
Irmantas Aleksa Tel.nr. (8 611) 57 544