Spausdinti

Informacija ir kontaktai

SVARBI INFORMACIJA!

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1225 ir LSMU nustatyta tvarka, karantino metu aukštojo mokslo studijos (ar jų dalis) turi būti vykdomos nuotoliniu būdu.

Atsižvelgiant į reikalavimus, karantino laikotarpiu LSMU Bioetikos centras rekomenduoja įteikti ir atsiimti dokumentus tik nuotoliniu būdu.

Išduoto pritarimo registracijos numerį ir datą atsiųsime jums el. paštu arba tiesiogiai į jūsų MS Teams "chatą". Esant neišvengiamai būtinybei, prašau informuokite apie poreikį turėti pritarimo kopiją atskiru laišku ar pranešimu, ir artimiausiu metu išsiųsime jums pritarimo fotokopiją.


AKTUALI INFORMACIJA!


Rekomenduojame užpildytus dokumentus (pritarimui gauti) siųsti el. paštu bec.registracija@lsmuni.lt  arba tiesiogiai rašyti į bioecent1107@kmu.lt "chatą" prikabinant reikiamus dokumentus.

Rekomenduojame pridedamų dokumentų pavadinimus sudaryti iš tyrėjo pavardės, dokumentų pridavimo datos ir dokumento tipo, pavyzdžiui, Pavardenis_11.05_prasymas, arba Pavardenis_11.05_ESA, arba Pavardenis_11.05_istaigos_sutikimas ir pan.

Rekomenduojame siųsti skanuotus tik tuos dokumentų fragmentus, kuriuose yra būtini atsakingų asmenų parašai. Etinės savianalizės anketą rekomenduojame siųsti ne skanuotą, bet Word, pdf ar kt. formatu.

Jei planuojate pristatyti ar atsiimti dokumentus tiesiogiai Bioetikos centro administracijoje, prašome laikytis visų nustatytų saugumo reikalavimų ir lankymosi Universitete taisyklių. Rekomenduojame prieš atvykstant susitarti su administratore telefonu.

Jei turite klausimų dėl pritarimo išdavimo, rekomenduojame kreiptis į Bioetikos centro administraciją (telefonu arba MS Teams). Šiuo metu informuoti kiekvieną asmeniškai dėl pritarimo nuotoliniu būdu neturime galimybių.


LSMU BIOETIKOS CENTRO KONSULTACIJOS STUDENTAMS (ir JŲ MOKSLINIŲ DARBŲ VADOVAMS):

Jei kyla neaiškumų dėl dokumentų parengimo ar norite pasikonsultuoti dėl planuojamo mokslinio-tiriamojo darbo organizavimo, etinių tyrimo aspektų ar kitų klausimų, kviečiame į individualias konsultacijas.

Konsultacijos bus vykdomos individualiai sutartu laiku MS Teams platformoje Bioetikos centro kanalu.

Kviečame konsultacijai registruotis iš anksto el. paštu bec@lsmuni.lt  (laiške nurodykite preliminarų konsultacijos laiką, mokslinio-tiriamojo darbo temą ir esminius klausimus). Skubiais atvejais prašome skambinti žemiau nurodytais telefonais arba susisiekti tiesiogiai per MS Teams "chatą": bioecent1107@kmu.lt

Konsultacijas veda Bioetikos centro konsultantai dr. Žydrūnė Luneckaitė ir doc. Eimantas Peičius.


LSMU BIOETIKOS CENTRO KONTAKTAI:

Administratorė - Regina Jurkonienė
Veterinarijos Akademijos Centriniai Rūmai, 117 kab.
Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181
El. paštas: bec@lsmuni.lt
Tel. (8-37) 32 72 33

Darbo laikas: nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 09.00 - 16.00 val.

Vadovas - doc. dr. Eimantas Peičius
Veterinarijos Akademijos Centriniai Rūmai, 112 kab.
Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181
El. paštas: bec@lsmuni.lt, eimantas.peicius@lsmuni.lt 
Tel. (8-37) 32 72 32
Mob. +370 664 02214