Darbo pasiūlymas gydytojui radiologui (visa Lietuva)

„Affidea Lietuva“ yra pirmaujanti diagnostinio vaizdavimo paslaugų teikėja Lietuvoje, turinti 26 sveikatos priežiūros centrus, kuriuose dirba daugiau kaip 600 savo srities profesionalų ir kievienais metais apsilanko daugiau kaip 275,500 pacientų. „Affidea Lietuva“ tinklui priklauso visos Endemik klinikos ir Klaipėdos Vėtrungės klinika. Ieškome gydytojų radiologų visoje Lietuvoje.

Darbo pobūdis:
  • Radiologinių tyrimų aprašymas;
  • Bendradarbiavimas su radiologijos technologais;
  • Lankstus darbo grafikas;
  • Darbas pilnu darbo krūviu arba papildomas darbas šalia savo tiesioginio darbo.
Reikalavimai:
  • Gydytojo radiologo specializacija;
  • Medicinos praktikos licencija.
Mes siūlome:
  • Darbą didžiausioje privačioje tarptautinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje Lietuvoje;
  • Puikias darbo sąlygas ir konkurencingą darbo užmokestį;
  • Darbą medikų profesionalų komandoje;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus.
Darbo užmokestis: nuo 20 €/val. į rankas.

Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite el. p.: gintare.jonauskyte@affidea.lt
Tel. Nr.: +37065573241;

Darbo pasiūlymas galioja iki 2020 m. balandžio 19 d.