Darbo pasiūlymas gydytojui chirurgui (Vilnius)

VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika įsikūrusi Vilniuje, Pašilaičių mikrorajone. Poliklinika pakankamai daug padalinių turinti gydymo įstaiga, į kurios sudėtį įeina: 12 ambulatorijų, (esančių penkiasdešimties kilometrų spinduliu aplink Vilnių, keturi bendrosios praktikos (šeimos) gydytojų kabinetai, trys odontologo kabinetai, Riešės, Juodšilių bei Šumsko palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės, Psichikos sveikatos centras, psichikos dienos stacionaras, Greitosios medicinos pagalbos skyrius ir kt. Antrines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje teikia įvairių specialybių gydytojai, atliekami echoskopiniai, endoskopiniai, klinikinės fiziologijos ir kiti tyrimai, veikia moderni aukštos kokybės klinikinė diagnostinė laboratorija.
 
Šalia įprastinių – šeimos medicinos paslaugų, įvairaus amžiaus pacientams taikomų profilaktikos ir ankstyvosios diagnostikos programų, skiepijimo ir kitų paslaugų – galima pasinaudoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus paslaugomis, pasikonsultuoti su vaikų ir suaugusiųjų psichologais, psichiatrais, kreiptis odontologinės ir dantų protezavimo pagalbos, pasinaudoti slaugos ir palaikomojo gydymo bei kitomis paslaugomis.
 

Darbo pobūdis:

Pagal savo kompetenciją, kvalifikuotai tirti, diagnozuoti ir gydyti ligas, būkles bei sveikatos sutrikimus, rekomenduoti ir dalyvauti organizuojant ligų ir sveikatos sutrikimų profilaktikos priemones bei užtikrinti teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę

Reikalavimai:

  • Turėti galiojančią licenciją;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Malonus bendravimas su pacientais;
  • Kompiuterinis raštingumas (darbas informacine sistema Med.I.S būtų privalumas).

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame, profesionalioje, įvairaus profilio specialistų komandoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę darbe pasitelkti šiuolaikišką modernią diagnostinę įrangą;

Darbo užmokestis:  1289 Eur pastovioji dalis + kintama dalis už suteiktas konsultacijas.

 

Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite:

Personalo skyriaus vedėja-juristė Inga Pempytė, tel. 247-16-61, mob.tel. 8-662-31161, el. p. inga.pempyte@gmail.com 

Darbo pasiūlymas galioja iki 2020 m. gegužės 30 d.