IV Nacionalinė visuomenės sveikatos konferencija

Kviečiame Jus 2019 m. gruodžio 4 dieną atvykti į IV-ąją nacionalinę visuomenės sveikatos konferenciją.

Konferencijos tema – „Visuomenės sveikata gerovės valstybei“, kurią pasirinkome atsižvelgdami į šiuo metu aktyviai aptariamą gerovės valstybės modelį ir norėdami pasidalinti mintimis, kaip prie gerovės valstybės plėtojimo gali prisidėti sveikatos specialistai. Šių metų konferencijos metu minėsime ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakulteto įkūrimo 25 metų sukaktį. Kartu su Jumis apžvelgsime nueitą kelią bei numatysime ateities darbus.

KONFERENCIJOS VIETA

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakultetas (Tilžės g. 18, Kaunas).

KONFERENCIJOS DALYVIAI IR REGISTRACIJA

Konferencija skirta visuomenės sveikatos specialistams, mokslininkams, savivaldybių ir nacionalinio lygmens sveikatos politikams, nevyriausybinių organizacijų atstovams ir kitiems, besidomintiems visuomenės sveikata ir sveikatos vadyba. Dalyvavimo konferencijoje mokestis:

  • 15 eurų. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto darbuotojams bei studentas, kurie užsiregistruos ir atliks apmokėjimą iki 2019 m. lapkričio 10 d.
  • 25 eurai. Visiems kitiems dalyviams, kurie užsiregistruos ir atliks apmokėjimą iki 2019 m. lapkričio 10 d.
  • 30 eurų. Visiems dalyviams, kurie užsiregistruos ir atliks apmokėjimą po 2019 m. lapkričio 10 d.

Dalyviams bus išduodami LSMU konferencijos dalyvio pažymėjimai. Registracija į konferenciją būtina. Registracijos anketą galima rasti adresu http://bit.ly/nvskonferencija.

Registracija vyksta iki lapkričio 30 d.

Programa, reikalavimai tezėms ir daugiau informacijos: http://bit.ly/2qwNYVS.

Visa naujausia informacija apie konferenciją yra pateikiama konferencijos tinklalapyje https://bit.ly/VisuomenesSveikata, taip pat socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Nacionalinė visuomenės sveikatos konferencija“, adresu https://www.facebook.com/VisuomenesSveikata/.