Spausdinti

Valstybinis studijų fondas kviečia studentus pildyti paraiškas socialinėms stipendijoms

2022-01-20

Valstybinis studijų fondas kviečia studentus pildyti paraiškas socialinėms stipendijoms 2022 m. pavasario semestrą gauti

Valstybinis studijų fondas (toliau – Fondas) informuoja, kad nuo 2022 m. sausio 20 d. iki 2022 m. vasario 20 d. (įskaitytinai) prasideda prašymų teikimas per Fondo Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą (toliau – IS ,,PARAMA“) socialinei stipendijai 2022 m. pavasario semestrą gauti.

Studentai, norėdami gauti socialinę stipendiją 2022 m. pavasario semestrą, privalo per Fondo interneto tinklalapį [http://vsf.lrv.lt/lt/] prisijungti prie IS „PARAMA“ ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Socialinė stipendija SS 2022 m. pavasario semestras). Tik šiuo būdu užpildęs prašymą studentas gali pretenduoti į socialinę stipendiją.

Primename, jog socialinė stipendija studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos.

Daugiau informacijos apie socialines stipendijas galima rasti adresu: https://vsf.lrv.lt/lt/studentams/soc-stipendijos 

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atsakingas asmuo už socialinių stipendijų administravimą:
doc. dr. Jurgita Dailidavičienė, Studijų centro vyresnioji specialistė.
Tel.: +(370) 620 23302; +(370) 685 47251
El. paštas: jurgita.dailidaviciene@lsmuni.lt