Stojant į LSMU prašymus teikti ir sutartis pasirašyti bus galima internetu

Nuo 2017 metų asmenys, stojantys į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) antrosios pakopos (magistrantūros) studijų programas, prašymus studijuoti universitete galės teikti internetu. Pasinaudoti šia paslauga galės ir tie, kurie stos į pirmosios pakopos slaugos (jau įgiję slaugos profesinio bakalauro laipsnį) ir papildomąsias studijas.

Asmenys, gavę kvietimą studijuoti LSMU, internetu taip pat galės pasirašyti studijų sutartis. Stojantieji į antrosios pakopos, pirmosios pakopos slaugos (jau įgiję slaugos profesinio bakalauro laipsnį) ir papildomąsias studijas, į savo elektroninio pašto dėžutę gaus pranešimą su nuoroda į elektroninę sutartį. Tokį pranešimą gaus ir bendrajame priėmime dalyvavę abiturientai.  

Prašymus studijuoti universitete ir pasirašyti studijų sutartis galės bet kada mokyklą, kolegiją ar bakalauro studijas baigę asmenys. „Mokslus galima būti baigus prieš dešimt ar penkiolika metų“, – tvirtino LSMU Priėmimo komisijos atsakingoji sekretorė doc. Marija Stankevičienė.

Pasak jos, šįmet universitetas planuoja priimti apie 1500 pirmakursių. Tiek žmonių galės pasinaudoti LSMU ruošiama naujove. 

Norintiems pasinaudoti šiomis paslaugomis daug pastangų nereikės. Asmenys, norintys internetu teikti prašymus ir pasirašyti studijų sutartis, tai padarys prisijungę prie LSMU Studijų informacinės sistemos (naudodamiesi Elektroninių valdžios vartų autentifikacija).

Stojantieji, norintys prašymus teikti ir studijų sutartis pasirašyti universitete, tai padarys atvykę į LSMU Priėmimo komisiją. Tie, kurie prašymą studijuoti pateiks atvykę į universitetą, studijų sutartį vis tiek galės pasirašyti internetu.

Detalesnė informacija bus pateikta www.lsmuni.lt STOJANTIESIEMS