Šiemet – daugiau galimybių patekti į svajonių studijas LSMU

2020-05-07
Šiemet stojantiesiems – geros žinios, susiję su didesnėmis galimybėmis universitetuose įstoti į valstybės finansuojamas vietas.

Visų pirma, valstybės finansuojamų vietų šiemet – net ketvirtadaliu daugiau, nei pernai, tad išauga ir šansas patekti į norimą studijų programą.

Šiemet pirmą kartą sveikatos mokslų studijų krypčių grupėje išskiriamos atskiros Burnos priežiūros, Farmacijos ir Reabilitacijos studijų kryptys, ir kiekvienai iš jų  joms skirtas preliminarus vietų skaičius.

Iki šiol pretenduojantiems į burnos higienos, farmacijos, ergoterapijos ar kineziterapijos studijų programų  valstybės finansuojamas vietas tekdavo konkuruoti su stojančiaisiais į medicinos studijų programą, kur konkursai – itin dideli.

O šiemet burnos higienos studijų programai (Burnos priežiūros studijų kryptis) skirta 20 valstybės finansuojamų vietų, farmacijos studijų programai (Farmacijos studijų kryptis) – 20, ergoterapijos ir kineziterapijos studijoms  (Reabilitacijos studijų kryptis) – iš viso 50.

Be to, kai kurioms studijų programoms gerokai – beveik dvigubai, nei pernai – skirta preliminarių  valstybės finansuojamų vietų.

Slaugos ir akušerijos studijoms (Slaugos ir akušerijos kryptis)  skirta 200 (pernai 100 ), o veterinarinės medicinos studijoms (Veterinarijos studijų kryptis) – 120 valstybės finansuojamų vietų (pernai 84).

Tad šiųmečiame bendrajame priėmime galimybė pasiekti svajonių studijų LSMU  auga, laukiame jūsų!