Spausdinti

Pirmiesiems Medicininės ir veterinarinės genetikos bei biochemijos specialistams įteikti diplomai

Pirmiesiems medicininės ir veterinarinės genetikos bei biochemijos specialistams įteikti diplomaiTrečiadienį Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos akademijoje rinkosi mantijomis pasipuošę absolventai. Čia įteikti diplomai 124-iems Sveikatinimo ir reabilitacijos fiziniais pratimais, Medicininės ir veterinarinės genetikos, Medicininės ir veterinarinės biochemijos ir Farmacijos absolventams.

Medicinos fakulteto dekano profesoriaus Algimanto Tamelio teigimu, svarbu pažymėti, jog šiemet diplomus gauna pirmosios Medicininės ir veterinarinės genetikos bei Medicininės ir veterinarinės biochemijos laidos. „Šie absolventai yra motyvuoti, gabūs ir atkaklūs. Visą tai įrodo puikūs jų studijų rezultatai ir apginti moksliniai darbai, kuriems netrūksta ne tik moksliškumo, bet ir praktikos. Šių specialybių studentai turės iš ko pasirinkti. Juk jie gali dirbti įvairiose laboratorijose arba tęsti studijas magsitrantūros programose“, - kalbėjo dekanas.Pirmiesiems medicininės ir veterinarinės genetikos bei biochemijos specialistams įteikti diplomai

Jauniesiams specialistams LSMU dekanas linkėjo ir toliau taip pat sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų. Prof. A. Tameliui antrino ir famarcijos fakulteto dekanas profesorius Vitalis Briedis: „Linkiu nesustoti ir toliau siekti žinių, gilinti jas. Jie išties yra motyvuoti ir žinantys aukštojo mokslo svarbą, todėl tikiu, kad nesustos ir toliau sieks žinių“.

Diplomų įteikimo šventėje taip pat dalyvavo univrsiteto rektorius profesorius Remigijus Žaliūnas, Švietimo ir mokslo bei Sveikatos apsaugos ministerijų atstovai.

 

Karolina Marcinkevičiūtė