Spausdinti

Paskutinis užsienio studentų priėmimo etapas Izraelyje

2018 m. birželio 24-27 dienomis Tarptautinių ryšių ir studijų centro tarptautinių programų koordinatorės Rūta Antanaitienė ir Kristina Kavaliauskaitė lankėsi Tel-Avive, kur organizavo 3 stojamuosius egzaminus jaunuoliams, pageidaujantiems studijuoti LSMU 2018/2019 mokslo metais.

Stojamuosiuose egzaminuose ir motyvaciniuose interviu dalyvavo 21 M. D. International Studies agentūros studentai, 7 Tel Aviv Medical College - Overseas Medical Education College studentai, 4 absolvento Philip Perlov kandidatai bei 1 individualiai kreipęsis jaunuolis.

Trims iš jų pasiūlyta studijuoti Odontologijos, dvidešimt trims – Medicinos ir dviems Veterinarinės medicinos studijų programose.

Po stojamųjų egzaminų kandidatams ir jau atrinktiems būsimiems studentams buvo pristatyta universiteto struktūra ir veikla, jie turėjo galimybę susipažinti su universiteto siūloma studijų programų įvairove, akimirkomis iš studentų gyvenimo bei pamatyti filmuką apie Kauno klinikas. Savo įspūdžiais ir patirtimi su būsimaisiais studentais dalijosi LSMU absolventai Ariel Krutouz  (baigė Medicinos fakultetą 2017 m.), Evgeni Miroshnik (baigė Odontologijos fakultetą 2015 m.) ir Philip Perlov (baigė Medicinos fakultetą 2014 m.).

 

Keletas akimirkų iš stojamųjų egzaminų:

1.jpg (zoomed, 900x506)

2.jpg (zoomed, 900x727)