Spausdinti

LSMU VA pirmakursių stovykloje geros nuotaikos netrūko

Bėgant pirmosioms mokslo savaitėms daugelis LSMU Veterinarijos akademijos pirmakursių gyvena paskutinio rugpjūčio mėnesio savaitgalio prisiminimais, kurį vyko fuksų stovykla. Kaip ir pernai, stovykla vyko netoli Vievio esančioje stovyklavietėje, į kurią po iškilmingos mokslo metų atidarymo šventės atkeliavo nemažas būrys linksmai nusiteikusių būsimųjų Veterinarijos akademijos pirmakursių. Kadangi į VASA organizuojamą trijų dienų stovyklą panoro važiuoti net 114 pirmakursių iš penkių universiteto studijų programų, Veterinarijos akademijos studentų asociacijos (VASA) nariai turėjo pasirūpinti kiekvieno atvykusiojo užimtumu bei gera nuotaika.

Stovykla prasidėjo prie Veterinarijos akademijos centrinių rūmų būsimų pirmakursių pasižadėjimu būti gerais bei paklusniais stovyklautojais ir visiems pasirašius, mojuodami akademijai išvykome trimis autobusais į stovyklavietę. Prie stovyklos vartų pirmakursius svetingai pasitiko VASA komandos nariai. Po sutikimo bei įsikūrimo, susipažinimo su stovyklos teritorija, visi studentai buvo išskirstyti į 6 komandas. Jiems buvo pasakojama apie akademijos gyvenimą, leidžiama pasireikšti kūrybiškumui sugalvojant komandos pavadinimą, šūkį, piešiant vėliavą ir kuriant komandos prisistatymą. Visos 6 grupės savo komandinį darbą pristatė tą patį vakarą, taip pat vyko ir pirmosios dienos „Dūzgė“. Stovyklautojai atlaikė visiems kasmet didžiausią įspūdį paliekantį išlikimo žaidimą, kuris vyksta sutemus.

Daugeliui antrosios dienos rytą, po didelio emocijų antplūdžio tik pakilus iš lovos, pabusti padėjo rytinė mankšta, kurią vedė svečias iš Veterinarijos akademijos, kūno kultūros dėstytojas Eligijus Vyskupaitis. Išgirdę apie sporto ir mankštos svarbą bei išjudinę kiekvieną kūno raumenį, tą dieną stovyklautojai sulaukė ir daugiau svečių. Su pirmakursiais bendravo ir Veterinarijos akademijos fakultetų dekanai prof. Vita Riškevičienė ir doc. Rolandas Stankevičius, kurie supažindino su akademija, reikalavimais ir vertinimu, skatino būti aktyviais bei reikliais studentais.

Po oficialiosios dalies tęsėsi aktyvi stovyklautojų veikla ir komandinis darbas estafetėje bei grupių projektuose. Po visų užduočių buvo surengtas profesijų vakaras – „Magnum festas“ prasidėjęs fotosesiją ir pasibaigęs šokiais iki paryčių, kuriems muziką rinko mūsų rėmėjų ,,Magnum Veterinarija“ pakviestas muzikos DJ Jekaitis. Teminiam vakarui stovyklautojai rengėsi iš anksto, tam tikrų profesijų atributikos netrūko ir nebuvo nė vieno nepasirengusio šiam šauniam vakarui, kuris buvo kupinas geros nuotaikos, šypsenų ir nuoširdžių pokalbių.

Paskutinę stovyklos dieną visas komandas apdovanojome stovyklos rėmėjų dovanomis. Pavargę, bet laimingi, kupini emocijų traukiniu iškeliavome namo. Tikimės, jog visiems dalyvavusiems stovykla įsiminė ilgam ir daugelis studentų, nesvarbu, kad ir kokios studijų programos jie būtų, atrado bendraminčių, naujų draugų. Mėgaukitės fuksų privilegijomis! Lauksime jūsų ne tik pirmakursių, bet ir kituose mūsų organizuojamuose renginiuose.

Agnietė Švedaitė

Mildos Marčiulionytės nuotr.