LSMU ir Kauno klinikose lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadorius Japonijoje

LSMU ir Kauno klinikose lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadorius Japonijoje2016 rugpjūčio 11 d. Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir jo ligoninėje Kauno klinikose lankėsi LR ambasadorius Japonijoje Egidijus Meilūnas su žmona. Ambasadorius susitiko su LSMU prorektore mokslui prof. Vaiva Lesauskaite, apžiūrėjo „Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centrą, domėjosi vykdomais moksliniais tyrimais, LSMU ir verslo įmonių bendradarbiavimu.

Lydimi Kauno klinikų direktorės visuomenės sveikatai, mokslui ir studijoms prof. Linos Jaruševičienės ir LSMU Plėtros tarnybos vadovės Laimos Matusevičienės, svečiai apsilankė Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikoje, Radiologinės diagnostikos centre, Vaikų ligų, Onkologijos ir hematologijos klinikose, Perinatologijos centre.

Šio ambasadoriaus vizito tikslas - padėti kuo geriau pasirengti rudenį planuojamam delegacijos iš Japonijos sutikimui. E. Meilūnas buvo sužavėtas LSMU turima infrastruktūra ir plėtojamais projektais, didžiulį įspūdį  paliko Kauno klinikose teikiamos pagalbos organizavimas, naudojamos modernios technologijos ir specialistų profesionalumas.

LSMU darbuotojai, norintys užmegzti kontaktus su Japonijos mokslinių tyrimų ir studijų institucijomis, siekiant kurti bendrus mokslo projektus, rasti kvalifikacijos kėlimo vietą ir/ar kitais konkrečiais tikslais, prašome informuoti LSMU Plėtros tarnybą: pletra@lsmuni.lt

 

LSMU ir Kauno klinikų inf.