Spausdinti

LSMU atšaukiami ir nukeliami renginiai

Gerbiami LSMU bendruomenės nariai,

Informuojame, kad, siekdamas išvengti masinių susibūrimų sukeliamos rizikos dėl COVID-19 infekcijos plitimo, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas atšaukia visus renginius, vyksiančius kovo 13–27 dienomis imtinai. Dėl nukeltų renginių informuosime papildomai.

Studentų atostogų metu neturi vykti jokie studentų ir jų organizacijų organizuojami seminarai, mokymai, susitikimai, kultūriniai ar sporto renginiai. Taip pat rekomenduojame vengti susibūrimų ir nebūtinų kelionių.

Vėlesniam laikotarpiui nukeliami ir šie renginiai:

• Kovo 18 d. planuota L'Oreal-UNESCO Mokslo moterims“ programos laureatės ir stipendijos gavėjos dr. Jurgitos Skiecevičienės paskaita „Mumyse gyvena milijonai: žarnyno mikrobiomas nuo gimimo iki senatvės“. 

Balandžio 1–3 d. planuota tarptautinė mokslo ir inovacijų konferencija „Sveikata visiems 2020“ (angl. Health for all 2020).

Balandžio 16 d. planuota 6-oji tarptautinė gyvensenos medicinos konferencija „Gyvensenos medicina: visuomenei ir kariuomenei“, kuri nukeliama į rudenį.

Visa naujausia informacija visuomenei apie koronavirusą Lietuvoje, taip pat rekomendacijos, kaip sumažinti pavojų užsikrėsti: http://bit.ly/2Q6JUp8.