Kovo 13–27 dienomis LSMU skelbiamos atostogos

Gerbiamieji LSMU studentai,

Patiksliname anksčiau skelbtą informaciją.

Siekdamas išvengti masinių susibūrimų sukeliamos rizikos dėl COVID-19 infekcijos plitimo, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) nuo rytojaus, kovo 13 d. iki kovo 27 d. imtinai, suteikia atostogas visų studijų pakopų  studentams, įskaitant klinikinę medicinos praktiką (internatūrą) bei rezidentūros studijų akademinę dalį.

Nuo rytojaus, kovo 13 d., nevyks teoriniai užsiėmimai, praktikos darbai, atsiskaitymai.

Dėl gydytojų rezidentų klinikinės veiklos rezidentūros bazėse sprendimus priima rezidentūros bazė.

Studentų atostogų metu neturi vykti jokie studentų ir jų organizacijų organizuojami seminarai, mokymai, susitikimai, kultūriniai ar sporto renginiai. Taip pat rekomenduojame vengti susibūrimų ir nebūtinų kelionių.

Šis sprendimas priimtas atsižvelgus į šiandien išplatintą informaciją iš  Vyriausybės pasitarimo. Juo nuo kovo 13 d. rekomenduojama, o nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. privalomai stabdomas ugdymo, mokymo ir studijų procesas visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo įstaigos.

Apie visas su kitas  studijomis LSMU susijusias naujienas, pakeistus atsiskaitymų ir egzaminų laikus nedelsdami informuosime, kai tik tai turėsime papildomos informacijos.