Kontaktinės studijos LSMU – nuo rugsėjo 1 d.

2021-08-24

Svarbi žinia Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bendruomenei – nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. studijas Universitete, studentų praktikas ir klinikines praktikas planuojama vykdyti įprastu kontaktiniu būdu, laikantis būtinųjų higienos ir asmens apsaugos studijavimo ir darbo sąlygų, atsižvelgiant į aktualiu laikotarpiu galiosiančius reikalavimus bei Galimybių paso ir ES skaitmeninio žaliojo pažymėjimo galimybes.

 Planuojama, kad pasiteisinę ir efektyvūs nuotolinių studijų elementai ir toliau išliks ir bus taikomi bei pastoviai tobulinami. Pasikeitus epidemiologinei situacijai, planuojame organizuoti studijas mišriu nuotoliniu ir kontaktiniu būdu.

Vadovaujantis rektoriaus įsakymu Dėl studijų proceso proceso organizavimo nuo 2021 m. rugsėjo 1 d., Universiteto administracinių padalinių vadovams nurodoma laikytis 1-os veiksmų schemos, studentams, akademinei bendruomenei – Studijų proceso organizavimo ir būtinųjų studijavimo sąlygų tvarkos aprašo nuostatų.

 

Kviečiame visą LSMU bendruomenę aktyviai dalyvauti ir įsitraukti į COVID-19 vakcinavimo ir vakcinavimosi procesus. Prašome propaguoti įrodymais grįstas mokslo žinias apie vakcinaciją ir jos naudą.  

Su rektoriaus įsakymu ir tvarkos aprašu galite susipažinti ČIA.