Spausdinti

Kauno klinikos bendradarbiaus su Gardino valstybiniu medicinos universitetu

Kauno klinikos bendradarbiaus su Gardino valstybiniu medicinos universitetuBalandžio 27 dieną Kaune viešėjo Gardino valstybinio medicinos universiteto delegacija, vadovaujama rektoriaus profesoriaus Viktor Snežickij.  

Svečiai iš Baltarusijos susitiko su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikų administracija, apžiūrėjo Traumų ir skubios pagalbos centrą bei Kardiologijos kliniką. Gardino valstybinio medicinos universiteto rektorius prof. V. Snežickij ir Kauno klinikų generalinis direktorius prof. Renaldas Jurkevičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatyta keistis patirtimi asmens sveikatos priežiūros, visuomenės sveikatos srityse, rengti bendras konferencijas ir seminarus, organizuoti personalo mainų ir mokymo programas, bendradarbiauti diegiant mokslo ir klinikinės praktikos, sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo naujoves.

Susitikimo su LSMU rektoriumi prof. Remigijumi Žaliūnu, prorektore prof. Vaiva Lesauskaite ir Podiplominių studijų centro dekanu prof. Kęstučiu Petrikoniu metu aptartos galimybės bendradarbiauti mokslinių tyrimų srityje ir kuriant studijų programas. Gardino valstybinis medicinos universitetas atviras naujovėms, jame studijuoja studentai iš užsienio, todėl vienas iš universiteto prioritetų – studijų programų harmonizavimas, kad jos atitiktų Europos Sąjungos reikalavimus. Su LSMU vadovais sutarta keistis patirtimi rengiant ir tobulinant būsimųjų medikų mokymo programas, pradedant nuo kelių pasirinktų specialybių rezidentūrų programų, vėliau sukurtą modelį pritaikant ir kitoms specialybėms. 

 

Kauno Klinikų inf.