Įteikti veterinarinės medicinos magistro diplomai

DiplomaiVasario 28 d. į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos akademiją rinkosi mantijomis pasipuošę absolventai, lydimi artimųjų, akademinės bendruomenės narių.

Iš LSMU rektoriaus prof. Remigijaus Žaliūno rankų magistro diplomus gavo 75-osios veterinarinės medicinos magistrų laidos – 103 lietuviai ir 1-osios laidos – 4 užsieniečiai: Eksteen Nicole Karen, Myhre Alex-Sanderis, Saidi Arianna, Svelander Ida Linnea.

Diplomai su pagyrimu įteikti 75-osios laidos magistrams: Juozui Grigui, Dovilei Mateikaitei, Ernai Marijai Meškytei.

„Jūs baigėte vieną iš konkurencingiausių studijų programų – Veterinarinę mediciną. Iš tūkstančio studijų programų Veterinarinės medicinos programa patenka į populiariausių dešimtuką. Mieli absolventai, sugebėjote suderinti studijas ir studentišką gyvenimą, tad drąsiai galiu teigti įveikėte svarbų iššūkį. Dėkoju už atstovavimą Universitetui ir viliuosi, kad LSMU jus tinkamai parengė savarankiško gyvenimo premjerai“ – į magistrus kreipėsi LSMU rektorius prof. Remigijus Žaliūnas.

Magistrus sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nariai LSMU Veterinarijos akademijos absolventai: Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas dr. Kęstutis Mažeika, Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andriejus Stančikas, LR Valstybinės maisto veterinarijos tarnybos l. e. p. direktorius Deividas Kliučinskas. Lietuvos ūkininkų sąjungos prezidentas Jonas Talmantas. Garbūs svečiai magistrams linkėjo sėkmės bei meilės savo profesijai, o ateityje įsitraukti į unikalius ir svarbius darbus bei mokslo žinias investuoti į Lietuvos ateitį.

„Jūsų misija – liudyti meilę Dievo sutvertam pasauliui, ypač gyvūnijai. Nuo jos priklauso žmonių sveikata ir gyvybė“ – sakė LSMU kapelionas monsinjoras doc. dr. Artūras Jagelavičius. Kapelionui pritarė LSMU Veterinarijos fakulteto dekanė prof. Vita Riškevičienė ragindama diplomantus puoselėti gailestingumą, kuris yra kaip profesija ir pašaukimas. „Likite amžinai ištikimi savo profesijai ir pašaukimui“ – linkėjo dekanė.

Tarptautinių ryšių ir studijų centro dekanas prof. Žilvinas Padaiga pasidžiaugė, kad šiemet diplomus gavo pirmieji Universiteto istorijoje veterinarinės medicinos magistrai užsieniečiai. „LSMU Tarptautinių studijų centrui jau 25-eri, bet jūs esate pirmieji užsieniečiai baigę veterinarinės medicinos studijas. Linkiu sėkmės jums ir jūsų artimiesiems.“

Veterinarijos akademijos kancleris prof. Mindaugas Malakauskas pabrėžė, kad 75-osios laidos absolventai motyvuoti, gabūs ir atkaklūs. Tą įrodo puikūs jų studijų rezultatai ir apginti moksliniai darbai. Jauniesiems specialistams kancleris linkėjo sėkmingai siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Jolanta Jonikienė,

Rinkodaros ir komunikacijos tarnyba