Spausdinti

Išbandykite 3D spausdintuvo galimybes

2022-01-04
3D technologijos įsitvirtina medicinoje, bet ar teko jas išbandyti patiems?
Trimačiais spausdintuvais Lietuvoje jau gaminami implantuojami dantys, kaulų, sąnarių dalys. Taip pat 3D technologija naudojama vienkartinių chirurginių instrumentų ir anatominių modelių gamybai. Verslininkų mintyse – nauji grandioziniai projektai – 3D spausdintuvu gaminti žmogaus audinius ar organų fragmentus, panaudojant kamienines ląsteles. Taigi, prisijaukinkinkite 3D spausdintuvą jau dabar!
● Sužinok daugiau apie 3D galimybes https://youtu.be/Vx0Z6LplaMU ir 3D spausdintuvus https://www.raise3d.com/software/
● Išsirink reikiamą objektą, kurį nori atsispausdinti savo studijoms, moksliniam darbui ar bandymams. Objektų galima ieškoti interneto platybėse (www.thingiverse.com , www.yeggi.com ir kitose svetainėse) arba susikurti patiems.
●  Atvyk į Dantų ir žandikaulių ortopedijos kliniką (Sukilėlių pr. 51, 2a.) ir atsispausdink
●  Testuok, dirbk ir kurk naujus prototipus
Svarbu! Universitete suteikiame galimybę atsispausdinti norimą modelį NEMOKAMAI. O jei reikalinga konsultacija, susisiekite su julius.maminskas@lsmuni.lt


 
 
 
 
 
Spausdintuvas įsigytas įgyvendinant 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „LSMU studijų kokybės ir susijusių procesų gerinimas, didinant žmogiškųjų išteklių potencialą“ (Nr. 09.3.1-ESFA-V-738-04-0001), kurio tikslas - didinti studijų kokybę bei tarptautinį konkurencingumą medicinos ir sveikatos mokslų bei gamtos mokslų srityse.