III Nacionalinė visuomenės sveikatos konferencija „Šimtmečio Lietuva – šimtmečio visuomenės sveikata“

Nuo 2016 metų Lietuvos sveikatos mokslų universitete vykstančios Nacionalinės visuomenės sveikatos konferencijos sulaukė daugiau nei 800 dalyvių iš visos Lietuvos. Šiose konferencijose savo įžvalgomis dalijosi autoritetingi visuomenės sveikatos specialistai, artimų sričių profesionalai bei kiti visuomenei plačiai žinomi asmenys. Pamažu šis renginys tampa susibūrimo vieta, kurioje susitinka mūsų visuomenės sveikatai neabejingi kolegos ir bičiuliai. Praėjusių konferencijų sėkmė įpareigoja pratęsti šią besiformuojančią tradiciją ir vėl visus sukviesti į III nacionalinę visuomenės sveikatos konferenciją, kuri vyks spalio 9 d. Lietuvos sveikatos mokslų universitete (Tilžės 18, Kaunas).

Šios konferencijos tema – „Šimtmečio Lietuva – šimtmečio visuomenės sveikata“. Prieš 100 metų Lietuva ne tik atkūrė savo valstybingumą – tais pačiais metais buvo įsteigtos ir pagrindinės visuomenės sveikatos institucijos bei tarnybos, tokios kaip Valstybinis higienos institutas Kaune, Sveikatos departamentas ir kitos. Organizuodami konferenciją, norime paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, apžvelgti per tą laiką nueitą šalies ir visuomenės sveikatos kelią bei paskatinti diskusiją apie ateities darbus bei inovacijas, siekiant daugiau sveikatos mums visiems. Šios konferencijos išskirtinis svečias yra prof. Liudas Mažylis, kuris Vokietijos archyvuose surado Vasario 16 d. akto originalą. Konferencijoje bus nepamirštos ir kitos aktualios temos bei praėjusiais metais nagrinėtas visuomenės sveikatos specialistų vaidmuo kuriant saugesnę Lietuvą.

Konferencija skirta visuomenės sveikatos specialistams, mokslininkams, savivaldybių ir nacionalinio lygmens sveikatos politikams, nevyriausybinių organizacijų atstovams ir kitiems, besidomintiems visuomenės sveikata ir sveikatos vadyba. Dalyvavimo konferencijoje mokestis 10 eurų. Dalyviams bus išduodami LSMU konferencijos dalyvio pažymėjimai. Registracija į konferenciją būtina. Registracijos anketą galima ir konferencijos programą galima rasti konferencijos internetinėje svetainėje adresu http://bit.ly/nvskonferencija. Registracija vyksta iki rugsėjo 30 d.

Kviečiame Jus į šią konferenciją ir laukiame malonaus susitikimo rudenėjančiame Kaune!

Daugiau informacijos apie konferenciją: http://bit.ly/2Nrsdl1.