Spausdinti

Gyvensenos medicina: raktas į lėtinių neinfekcinių ligų valdymą

Besidominčius sveikos gyvensenos skatinimo ir rizikos veiksnių korekcijos galimybėmis, maloniai kviečiame registruotis ir atvykti į antrąją kasmetinę gyvensenos medicinos konferenciją „GYVENSENOS MEDICINA: raktas į lėtinių neinfekcinių ligų valdymą“.

Konferencija skirta aptarti vienai opiausių sveikatos priežiūros problemų – lėtinių neinfekcinių ligų epidemijai ir jos valdymui. Išskirtiniame renginyje bus pristatoma pasaulyje vis labiau populiarėjanti gyvensenos medicinos idėja, kuri gali tapti jungiančiąja grandimi tarp asmens ir visuomenės sveikatos, bei galėtų reikšmingai prisidėti keičiant žmonių gyvenseną ir lėtinių neinfekcinių ligų riziką.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) visada buvo tarp lyderių, kuriant ir diegiant naujausias ir pažangiausias asmens ir visuomenės sveikatos studijų programas. Būtent LSMU buvo pirmasis universitetas Lietuvoje, kuriame buvo pradėti rengti dabartiniai visuomenės sveikatos specialistai.

Sėkmingo bendradarbiavimo su užsienio partneriais dėka, 2005-ais metais įdiegta ir pradėta taikyti probleminio mokymo sistema, kuri buvo ir tebėra unikalus reiškinys valstybiniu mastu. 

Gyvensenos medicinos magistro studijų programa būtų dar vienas unikalus ir inovatyvus žingsnis visuomenės sveikatos specialistų rengimui. Tokiu būdu būtų sukurtos geresnės asmens ir visuomenės sveikatos integracijos galimybės, efektyviau pritaikyti visuomenės sveikatos įrankiai asmeniniams žmogaus poreikiams, išsaugant ar susigrąžinant sveikatą. Gyvensenos medicinos specialistai palengvintų šeimos ir kitų specialybių gydytojų darbą, perimdami gyvensenos korekcijos veiklas.

Konferencijoje savo patirtimi dalinsis Jungtinių Amerikos valstijų ir  Europos šalių ekspertai, gyvensenos medicinos pradininkai, mokslininkai, ekspertai, programos rengėjai, Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys.

Konferencijos dalyvių laukia ne tik įdomūs ir turiningi pranešimai, tačiau ir ekspertų diskusijos.

Konferencija vyks anglų kalba.

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams, slaugytojams, psichologams, kitų specialybių sveikatos specialistams bei studentams. Konferencijos dalyviams bus išduodami LSMU konferencijos dalyvio pažymėjimai.

Konferencija vyks 2016 m. kovo 18 d. Lietuvos sveikatos mokslų universitete, akad. Z. Januškevičiaus posėdžių salėje, Eivenių g. 4.

Konferencijos pradžia 9 val. Registracija nuo 8 val.

Registracija vyks iki kovo 15 d.

Registracijos anketą ir detalesnę informaciją rasite adresu http://www.lm2016.lt

Tel. pasiteirauti: (8 37) 370112

KONFERENCIJOS PROGRAMA