Spausdinti

Gausus Izraelio studentų būrys sėkmingai išlaikė stojamuosius LSMU egzaminus Tel Avive

Gausus Izraelio studentų būrys sėkmingai išlaikė stojamuosius LSMU egzaminus Tel Avive

Balandžio 29–gegužės 3 dienomis Tarptautinių ryšių ir studijų centro  Užsieniečių studijų skyriaus vedėja Laura Sapranavičiūtė – Zabazlajeva ir tarptautinių programų koordinatorė Kristina Kavaliauskaitė lankėsi Tel Avive, kur organizavo 2 stojamuosius egzaminus jaunuoliams, pageidaujantiems studijuoti LSMU 2019/2020 mokslo metais. Vizito metu apsilankėme „Topaz Dental Center“, kurio vienas iš bendraturčių yra 2007 m. Kauno medicinos universitete studijų programą odontologija baigęs LSMU absolventas Agadi‘as Yakov‘as. Agadi‘as Yakov‘as, šiuo metu dirbantis veido ir žandikaulių chirurgu, supažindino su klinikos veikla ir kolektyvu, pasidalijo studijų ir gyvenime Kaune patirtimi, aptarėme studentų praktikų bendradarbiavimo galimybes.

2019-04-30 vyko stojamasis egzaminas ir motyvaciniai pokalbiai su „ELOR“ agentūros kandidatais. Egzamine dalyvavo 18 jaunuolių, iš jų 14 pasirinko medicinos, ir 4 – odontologijos studijas. Kandidatai ir jų tėvai turėjo galimybę pabendrauti su absolventais ir užduoti jiems rūpimus klausimus. Septyniems jaunuoliams, sėkmingai išlaikiusiems, buvo įteikti pasiūlymai studijuoti mediciną (6) ir odontologiją (1). Neišlaikę stojamojo egzamino kandidatai padrąsinti perlaikyti jį birželio mėnesį. Po egzamino su agentūros vadovu, LSMU absolventu P. Perlov‘u aptarti parengiamųjų kursų organizavimo, praktikos vietų Izraelio studentams paieškos klausimai.

2019-05-01 Stojamajame egzamine ir motyvaciniuose pokalbiuose dalyvavo 52 agentūros „Medical Doctor International atrinkti studentai. 37 iš jų sėkmingai išlaikė egzaminą ir gavo pasiūlymus studijuoti LSMU: 2  –studijų programą „odontologija“, 35 – studijų programą „medicina“. Po egzamino su „Medical Doctor International“ vadovu dr. Moshe Kohen‘u aptartos praktikos vietų Izraelio studentams suradimo galimybės, būsimo stojamojo egzamino Švedijoje organizavimo ir kitos temos. 

Po stojamųjų egzaminų kandidatams ir jau atrinktiems būsimiems studentams buvo pristatyta Universiteto struktūra ir veikla. Jie turėjo galimybę susipažinti su Universiteto siūloma studijų programų įvairove, akimirkomis iš studentų gyvenimo, užduoti jiems rūpimus klausimus.

Keletas akimirkų iš stojamųjų egzaminų:

 

 

 

Straipsnio ir nuotraukų autorė: Kristina Kavaliauskaitė, tarptautinių programų koordinatorė