EIT Health kviečia ir toliau dalyvauti įvairiose iniciatyvose

Šiuo sudėtingu laikotarpiu EIT Health kviečia dar aktyviau įsitraukti į įvairias iniciatyvas bei prisidėti prie sveikatos inovacijų plėtros. Paskelbta eilė įvairių programų inovatyvių produktų/paslaugų kūrėjams.


• Akseleravimo programa Headstart tai puiki galimybė startuoliams kartu su EIT Health ekspertų pagalba susikurti verslo strategiją, išanalizuoti kuriamo produkto/paslaugos poreikį ir naudą visuomenei, užmegzti ryšius bei išeiti į plačiąją rinką.  Startuolių finansavimas siekia net 50 000 eurų.

Programa skirta labai mažoms ir mažoms įmonėms, pradedančioms veiklą bei turinčioms gerai išvystytą prototipą.
Paraiškų teikimas iki kovo 30 d. Daugiau informacijos ir paraiškų teikimas : https://eithealth.eu/project/headstart/.

• Bridgehead programa suteikia puikias galimybes skaitmeninių sveikatos inovacijų kūrėjams išeiti už Lietuvos ribų ir plėtoti savo verslą tarptautinėje rinkoje. Startuolių finansavimas siekia 40 000 eurų.

Programa skirta įmonėms, kuriančioms inovacijos skaitmeninėje sveikatos srityje (E-sveikata, didieji duomenys, MedTech, Biotech ir t.t). Paraiškų teikimas iki kovo 30 d. Daugiau informacijos ir paraiškų teikimas:  https://eithealth.eu/project/bridgehead/

• Mokymų programa European Health Catapult, kurios tikslas skatinti stipriausius sveikatos srities inovatorius bei suteikti pagalbą pritraukiant investicijas. Mokymų programa yra įvertinta kaip viena geriausių biotech srities programų Europoje.

Programa skirta labai mažoms ir mažoms įmonėms (iki 50 darbuotojų), pumpurinėms įmonėms (ang. spin-offs), startuoliams, veikiantiems medtech, biotech ir digital health srityse. Paraiškų teikimas iki kovo 30 d. Daugiau informacijos ir paraiškų teikimas: https://www.europeanhealthcatapult.eu/about/.