Spausdinti

Andrejus Kuznecovas – VASA prezidentas

VASA prezidentas Andrejus Kuznecovas (J.Jonikienės nuotr.)Išrinktas naujasis LSMU Veterinarijos akademijos studentų asociacijos (VASA) prezidentas, juo tapo Andrejus Kuznecovas. Vaikinas mokosi LSMU Veterinarijos fakultete, maisto mokslo studijų programos antrame kurse. Naujasis VASA prezidentas sutiko papasakoti apie save.

Prašome prisistatykite?

Be VASA, esu Veterinarijos fakulteto tarybos narys, priklausau skatinamųjų stipendijų komisijai, esu Kauno Vilijampolės bendruomenės centro „Veršva“ narys kur tenka gvildenti Vilijampolės problemas, bendrauti su seniūnijos atstovais.

Kokiam laikotarpiui yra renkamas VASA prezidentas?

VASA prezidentas renkamas vienų metų laikotarpiui.

Kiek ir kokių konkurentų sulaukėte rinkimų metu?

Turėjau labai stiprų konkurentą Roką Raškevičių, surinkusį trečdalį visų rinkėjų balsų.

Kodėl nusprendėte kandidatuoti? Kas iškėlė Jūsų kandidatūrą?

Per šiuos metus sukaupta patirtis aktyviai dalyvaujant VASA veikloje suteikė stiprių įgūdžių komandos formavime, VASA interesų gynime, Universiteto bendruomenės atstovavime, darbų koordinavime. Supratau, jog galiu pagerinti VASA veiklą savo turima patirtimi ir žiniomis, be to, tai dar vienas žingsnis asmeninio tobulėjimo link. Duodamas ką nors organizacijai, automatiškai gausiu ir pats. Jaučiau kolegų palaikymą, tai man yra labai svarbu, turint omenyje, kad mes, VASA, esame kaip šeima.

Per pirmuosius metus atėjęs į VASA, atstovaudamas Marketingo komitetui, supratau, kad ši organizacija – puiki terpė tobulėti kaip asmenybei, tad į darbus kibau nedvejodamas ir atiduodamas visą save. Pajutau, ką reiškia komanda, išmokau dirbti kolektyve, organizuoti veiklas, žmogiškuosius išteklius. Aplinka, į kurią patekau, buvo tiesiog nuostabi visomis prasmėmis. Antraisiais metais įstojau į Veterinarijos fakulteto tarybą, kad geriau suprasčiau Universiteto vidinėje erdvėje vykstančius procesus, bei turėčiau įtakos įvairiems sprendimams, atstovauti studentams. Taip pat, prisijungiau prie skatinamųjų stipendijų skyrimo komisijos, kur dar labiau susipažinau su vidine Universiteto tvarka. Aktyviai pradėjau bendrauti su LSMU Studentų atstovybe, stengiausi VASA įlieti į LSMU SA veiklas, bendradarbiauti, siekti bendrų tikslų. Dalyvaudamas susirinkimuose aktyviai prisidėjau prie įvairių VASA veiklų organizavimo bei planavimo.

Ką Jums reiškia VASA prezidento pareigos ir kuo Jūs sužavėjote rinkėjus?

Man tai reiškia didelį pripažinimą, tai parodo, jog mano įdėtos pastangos, atiduotos VASA, nebuvo veltui. Be to, šis postas reiškia didžiulę atsakomybę, esu žmogus, kuris reprezentuoja VASA veidą. Rinkėjus sužavėjau savo nuoširdumu bei atsidavimu. Buvo pristatytas veiklos planas, kuriame pristačiau naują PROJEKTŲ komitetą. Pristačiau keletą idėjų, pavyzdžiui, kaip Veterinarijos akademijoje įrengti fotogaleriją gyvūnų tematika, ar naujos motyvacinės sistemos įdiegimas.

Kokie pagrindiniai Jūsų tikslai arba ką planuojate nuveikti artimoje ateityje?

Pagrindinis tikslas ir yra išsikelti VASA tikslą, to link judame. Norėtųsi daugiau struktūrizacijos pačioje organizacijoje. Kiekvienas narys privalo būti išgirstas ir kiekviena mintis turi būti išdiskutuota. Juk iš utopinių minčių ir kyla milžiniškos idėjos. Didelis dėmesys bus skirtas pagyvinti akademinės bendruomenės studentus. Šiuo metu artimiausia mūsų organizuojama šventė – „Veterinarų dienos“, kuri vyks visą savaitę. Šventės kulminacija – gegužės 7 d., šeštadienį, vyksiantis renginys šeimoms – „Šeimos savaitgalis su augintiniais“. Renginio tikslas – supažindinti visuomenę apie tinkamą gyvūnų priežiūrą ir elgesį su jais.

VASA nariai yra skirtingi, tad juos dažnai tenka suburti „į kumštį“, kad kiekvienas dirbtų kryptingai. Komunikabilumas – pagrindinis mano privalumas, tad manau, tikslus pavyks įgyvendinti.

Kodėl pasirinkote studijas LSMU VA ir kokie jūsų pomėgiai?

LSMU VA studijas pasirinkau neatsitiktinai. Maisto mokslas, studijos apie maistą yra perspektyvios ir su laiku specialistų poreikis šioje srityje tik didės. Lietuvos sveikatos mokslų universitetą pasirinkau dėl to, jog studijų programa atrodė geresnė nei kitose aukštosiose mokyklose, be to, girdėjau teigiamų atsiliepimų, tad nedvejodamas stojau būtent čia. Dabar visiškai nesigailiu ir jaučiuose ten, kur ir privalau būti. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti, lankytis pirtyse, su draugais žaisti stalo žaidimus ir užsukti į kiną.

Dėkojame už pokalbį ir linkime sėkmės, te visi jūsų užsibrėžti tikslai tampa realybe.

Jolanta Jonikienė