Spausdinti

Lietuvos krepšinio federacija toliau bendradarbiaus su Kauno klinikomis

 Lietuvos krepšinio federacija toliau bendradarbiaus su Kauno klinikomisBirželio 9 d. Kaune buvo pratęsta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų. Pagal šią sutartį LKF ir Kauno klinikos ir toliau bendradarbiaus geriausių Lietuvos krepšinio žaidėjų sveikatos priežiūros klausimais.

„Džiaugiamės galėdami ir toliau prisidėti prie Lietuvos krepšinio talentų sveikatos priežiūros, nes sporto medicina yra viena iš prioritetinių Kauno klinikų veiklos sričių, – sakė Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. – Ši sutartis garantuos profesionalių Lietuvos krepšininkų sveikatos priežiūrą ir pagalbą ne tik vyresnių rinktinių žaidėjams, bet ir Europos jaunučių (U-16) krepšinio čempionato dalyviams.“

Kauno klinikos jau daugelį metų glaudžiai bendradarbiauja su krepšinio federacija – kiekvienais metais vasarą atliekami išsamūs ir profesionalūs visų amžiaus grupių Lietuvos rinktinių žaidėjų sveikatos patikrinimai. Krepšininkai, net ir klubinio sezono metu gavę traumą ar susižeidę, kreipiasi į Kauno klinikų gydytojus, kurie jiems suteikia profesionalią medicinos pagalbą.

„Labai malonu, kad geriausius mūsų krepšininkus ir toliau gydys ir prižiūrės geriausi gydytojai. Nežinai, kada gali patirti traumą, o Kauno klinikų medikai yra pasirengę suteikti pagalbą bet kuriuo paros metu ir savaitgaliais“, – sutarties pasirašymo metu kalbėjo LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

Pagal pratęstą sutartį Kauno klinikos teiks pagalbą ir šiais metais Kaune rugpjūčio 6–16 d. vyksiančio Europos jaunučių „Paysera U16“ krepšinio čempionato dalyviams.

 

LSMU inf.