Akušerijos ir ginekologijos klinikoje atidaryta moteriškumą spinduliuojanti paroda

 Akušerijos ir ginekologijos klinikoje atidaryta moteriškumą spinduliuojanti parodaBirželio 16 d. Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikoje, bendradarbiaujant su „Parko galerija“, atidaryta kaunietės grafikės, porceliano ir juvelyrikos meistrės Jūratės Rekevičiūtės paroda „Servetėlės, staltiesėlės ir kiti prisirišimai…“. 

Pasak parodos autorės, darbus ji kūrė spontaniškai, emocionaliai. „Negalime nuneigti, nukirsti savo šaknų, visi jas atsinešame iš savo tėvų ir prosenelių“, – teigia J. Rekevičiūtė. 

Jos darbai trykšta spalvomis, spinduliuoja moteriškumą. Autorė unikalia, trejus metus kurta technika atspaudžia servetėles, sukneles. Du parodos ciklus – „Servetėlės ir staltiesėlės“ ir „Graži suknelė“ – jungia pasirinkto spausdinimo būdas bei gilus požiūris į laiką ir atmintį.

„Smagu, kad ligoninėje plinta parodų „virusas“, – po parodos atidarymo kalbėjo Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė prof. Rūta Nadišauskienė. – Ir ne viename Klinikų skyriuje galima išvysti meno kūrinius.“ 

J. Rekevičiūtės darbų paroda veiks iki rugpjūčio mėnesio pradžios. Kviečiame apsilankyti. 

 

LSMU inf.