Spausdinti

Publikacijų duomenų bazė (ataskaitoms)

LSMU, institutų ir Kauno klinikų administraciniai duomenys (personalas, studentai, klasifikatoriai) yra apjungiami su mokslo publikacijų bibliografiniais aprašais, tokiu būdu sudarant galimybę juos kartu analizuoti ir pateikti įvairias statistines ataskaitas ir paruošti pageidaujamus bibliografinius sąrašus.

Pasikeitė prisijungimo prie Lietuvos mokslo publikacijų duomenų bazės (PDB) ataskaitų posistemės tvarka - naudojamas bibliotekos katalogo skaitytojo prisijungimo vardas ir slaptažodis.

Prisijungimas: naudojamas LSMU intraneto vartotojo ar bibliotekos katalogo skaitytojo prisijungimo vardas ir slaptažodis.

Personaliniai publikacijų sąrašai rengiami ir bibliotekoje. Sąrašus galima užsakyti telefonu arba elektroniniu paštu. Tel.: 396041 (viet. 5302) el. paštas: bibl@lsmuni.lt

Publikacijų registravimo tvarka

Publikacijos registruojamos LSMU bibliotekoje ir informacijos centre, Eivenių 6, 1-as aukštas, 106 kamb., pateikiant publikacijos originalą ar kopiją. Apie LSMU leidykloje išleistas knygas, straipsnius, atspausdintus lietuviškuose žurnaluose, galima informuoti telefonu ar elektroniniu paštu. Mokslinėse konferencijose skaityti (nepublikuoti) pranešimai neregistruojami.

Tel.: 396041 (viet. 5302), el. paštas: bibl@lsmuni.lt

Kita su mokslo publikacijomis susijusi informacija: