Spausdinti

Testuojamos duomenų bazės

eeeeeeeeeeeeeee.jpg (200x200, 200x125) 

Iki 2019 m. gruodžio 31 d. prieiga prie EBSCO duomenų bazių:

Academic Search Ultimate  daugiadalykė duomenų bazė, kurioje aukštai vertinami akademiniai žurnalai, konferencijų medžiaga ir kt. antropologijos, astronomijos, biologijos, chemijos, etnokultūros ir daugiakultūrių studijų, geologija, geografija, gyvūnų mokslo,  farmacijos, inžinerijos, matematikos, mokslo ir technologijų, muzikos, psichologijos, religijos ir filosofijos,  teisės, veterinarijos, zoologijos ir kt. tematika. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

Business Source Ultimate   verslo duomenų bazė, kurioje aukštai vertinami žurnalai ir kt., teikiantys istorinę informaciją, šiuolaikines verslo tendencijas bei pokyčius: bankininkystė, rinkodara, apskaita, atvejų analizė, veiklos ataskaitos ir analizės, diskusijos su vadovais bei analitikais. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

 

dymam.jpg (200x200, 170x45) 

Iki 2019 m. gruodžio 31 d. prieiga prie DynaMed  (ar per EBSCO) klinikinių sprendimų paramos priemonė, derinanti įrodymais pagrįstą klinikinę informaciją ir vadovaujančių ekspertų rekomendacijas. Per 3200 temų, apžvelgiama virš 500 žurnalų. Apžvalgos, rekomendacijos, klinikinės praktikos gairės, klinikiniai algoritmai, klinikinės skaičiuoklės, nuorodos į visateksčius leidinius ar santraukas ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy

Plačiau apie DynaMed (vaizdo įrašas).

 

eeeeeeeeeeeeeee.jpg (200x200, 200x125) 

Naujos EBSCO duomenų bazės (iki 2019 m. lapkričio 30 d.).

MEDLINE Complete  daugiadalykė duomenų bazė, indeksuojanti mokslinius straipsnius iš daugiau nei 5200 biomedicinos mokslų žurnalų (daugiau nei 2200 visateksčių žurnalų). Virš 1000 visateksčių žurnalų, įskaitant asociacijų ir draugijų žurnalus, nerandami kitose duomenų bazėse (Academic Search Complete, Heath Source ir pan.). Paieškoje galima naudotis JAV nacionalinės medicinos bibliotekos dalykinimo sistemos MeSh (Medical Subject Headings) rubrikynu. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

CINAHL Complete  mokslinių tyrimų priemonė slaugos ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams (50 slaugos specialybių). Virš 1200 visateksčių žurnalų, informaciniai lapai, trumpos pamokos ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

Dentistry & Oral Sciences Source duomenų bazėje virš 270 visateksčių žurnalų, knygų, monografijų santraukos odontologijos ir gretutinės krypties mokslų tematika (kosmetinė odontologija, endodontija, teismo odontologija, bendroji odontologija, geriatrinė odontologija, burnos ir žandikaulių patologija, burnos ir žandikaulių radiologija, burnos ir žandikaulių chirurgija, ortodontija, odontologinė ortopedija, vaikų odontologija, periodontologija, dantų protezavimas ir kt.). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.  

 

  pediatric-neurology-briefs-logo.jpg (regular, 170x85) 

Prieiga prie Pediatric Neurology Briefs. Žurnale apžvelgiami moksliniai tyrimai bei pristatomi tyrimų rezultatai vaikų neurologijos ir tarpdisciplininių mokslų srityse. Pateikiamos išsamios publikuotų straipsnių apžvalgos, papildomos komentarais, citatomis ir nuorodomis. Žurnalas skirtas neurologams, neurochirurgams, pediatrams, psichiatrams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.