Spausdinti

Duomenų bazės

Paieška LSMU VB-oje

       PubMed  I  LSMU el. katalogas  Mokslo informacijos sistema CRIS
Prieiga prie duomenų bazių. Prieiga be slaptažodžių prie prenumeruojamų DB galima tik iš LSMU kompiuterių tinklų. Visi LSMU bendruomenės nariai, norintys naudotis prenumeruojamų duomenų bazių informacija ne iš LSMU kompiuterių tinklų, gali pasirinkti nuotolinės prieigos paslaugas (EZproxy, VPN). Plačiau...
Wi-Fi taip pat veikia LSMU Bibliotekoje ir informacijos centre. Jeigu nepavyksta prisijungti, tai su naudojamu įrenginiu prašome užeiti  į 105 kab. Daugiau informacijos: tel. (8 37) 39 60 49, viet. 5306. 

         
         
Elektroninės knygos     Citavimo įrankis    
AAO eBooks Collection Plačiau... RefWorks Plačiau... 
AccessMedicine  Plačiau...  
AccessPharmacy Plačiau...   Anatomijos duomenų bazės  
Cambridge Core eBooks   Plačiau...    Acland's Anatomy    Plačiau... 
ClinicalKey  Plačiau...    STAT!Ref (Anatomy.tv)  
Plačiau... 
EBSCOhost eBooks  Plačiau...    Visible Body Plačiau...
KU el. knygos Plačiau...
KTU el. knygos Plačiau...
LWW Health Library  Plačiau...       
Ovid eBooks   Plačiau...    Klinikinės duomenų bazės       
Oxford Medicine Online  Plačiau...     BMJ Best Practice  Plačiau...  
ProQuest Ebook Central  Plačiau...    ClinicalKey  Plačiau... 
ScienceDirect Plačiau...   Cochrane Library 
Plačiau... 
SpringerLink Plačiau...   UpToDate  Plačiau...  
VDU el. knygos Plačiau...
     
VGTU el. knygos Plačiau...
  Veterinarijos duomenų bazės     
Vitae Litera Plačiau...
  Biosphera: 3D veterinarinės anatomijos programos  Plačiau... 
Wiley eBooks Plačiau...   (po 5 darbo vietas VA bibliotekoje ir VA katedrose):   
      3D Pig Anatomy Software,   
Elektroniniai žurnalai     3D Bovine Anatomy Software,
 
PubMed  Plačiau...    3D Horse Anatomy Software,   
Annual Reviews Plačiau...   3D Dog Anatomy Software,  
BioMed Central   Plačiau...   3D Cat Anatomy Software,
 
BMJ Journals  Plačiau...    3D Rat Anatomy Software,   
Cambridge Core  Plačiau...    3D Bird Anatomy Software. 
 
ClinicalKey  Plačiau...    CABI (Nutrition and Food Sciences)  Plačiau...
EBSCO Publishing  Plačiau...    CABI (Descriptions of Fungi and Bacteria)  Plačiau... 
Emerald  Plačiau...    Vetstream  Plačiau... 
JoVE Plačiau...
Lippincott Williams & Wilkins  Plačiau...    Specializuotos duomenų bazės  
Nature  Plačiau...    Radiology Learning From ACR
Plačiau...
Oxford Journals  Plačiau...    British National Formulary  Plačiau... 
PsycARTICLES  Plačiau...    European Pharmacopoeia (10th edition)
Plačiau... 
SAGE Journals Online  Plačiau...    Micromedex  Plačiau... 
ScienceDirect  Plačiau...    Natural Medicines  Plačiau... 
SpringerLink  Plačiau...    Neofax and Pediatrics   Plačiau...   
Taylor & Francis   Plačiau...       
Wiley Online Library  Plačiau...    Individualios prieigos duomenų bazės   
      HippoEM  Plačiau...  
Mokslo vertinimui      RoshReview  Plačiau...   
Web of Science Plačiau      
(Clarivate Analytics)

 
Bibliotekos ir informacijos centro Kompiuterių salėje (IV-ame aukšte) PC Nr.120 įdiegtas programinės įrangos SPSS Campus Professional Desktop paketas.

VA bibliotekoje SPSS programa įdiegta 5 kompiuteriuose. Programinės įrangos paketas leidžia atlikti išsamų duomenų paruošimą ir statistines analizes. 

 


Naudojimasis informacija, nepažeidžiant autorių teisių.
 
Informacija iš prenumeruojamų duomenų bazių turi būti naudojama tik mokslo, studijų ar savišvietos tikslais. Informacija gali būti kopijuojama (perkeliama į kompiuterį, spaudinama ir pan.) tik nedideliais kiekiais. Griežtai draudžiama kopijuoti informaciją ištisai, perduoti duomenis tretiesiems asmenims, kelti į internetą ar naudoti komerciniais tikslais. Lietuvoje autorių teises gina LR Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas.

 
 
aaoo.jpg (376x240, 247x75)

Iki 2021 m. vasario 1 d. suteikta prieiga prie American Academy of Ophthalmology (AAO) eBooks Collection - BCSC Residency Collection (145 knygos). Jeigu norite knygą skaityti offline, tai turite turėti programą, skaitančią ePub formato leidinius: spauskite Read Offline > Download ePub . nuoroda iPublishCentral Reader for PC/Desktop.

Knygų sąrašas (xls).
517_amedicine.png (zoomed, 128x31)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

AccessMedicine - klinikinės medicinos informacijos šaltinius apjungianti DB. Vadovėliai, atlasai, nuotraukos bei iliustracijos, medicinos diagnostikos priemonėnės, diagnozauras (diagnozių tezauras), ekspertų konsultacijos, vaistų duomenų baze, naujienomis. Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Registruotiems vartotojams suteikiamos papildomos galimybės.

AccessMedicine vartotojo vadovas.

 

accessp.jpg (376x240, 376x68) kuriameimage_portrait.jpg (regular, 100x40)

AccessPharmacy - įrodymais pagrįstos medicinos informacijos šaltinius apjungianti duomenų bazė, skirta farmacijos bei gretutinių mokslų tematikai, ugdanti gebėjimus, reikalingus farmacinei veiklai. Vadovėliai, monografijos, studijų planai bei programos, naujienos, klinikinių atvejų analizė, laboratoriniai tyrimai bei testai, skaičiuotuvai, pacientų mokymo rekomendacijos, vaizdo medžiaga, vaistinių augalų bei maisto priedų duomenų bazė ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, EZproxy.

Vaizdo medžiaga apie AccessPharmacy. Knygų sąrašas (*.xls).

 

aclands-1.png (zoomed, 429x79) 

Acland‘s Video Atlas of Human Anatomy - virš 300 mokomųjų vaizdo įrašų (3D), perteikiančių žmogaus kūno sandarą, anatomines struktūras ir atliekamas funkcijas, žodynas, žinynas, patikros ir kt. priemonės, skirtos anatomijos dėstymui ar mokymui (paskaitose, laboratoriniams darbams ir pan.). Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy.

Acland‘s vartotojo vadovas. Acland‘s vartotojo vadovas (anglų k.).

 

525_arevue2.png (regular, 200x69)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Annual Reviews - recenzuojamų apžvalginių žurnalų DB. Prenumeruojami biomedicinos ir gyvybės mokslų kolekcijos (Biomedical/Life Sciences Collection) žurnalai; pateikiamas didelis jų archyvas. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN. Žurnalų sąrašas.

Annual Reviews mokymo medžiaga.

 

biomedcentral.gif (226x169, 226x44) 

BioMed Central yra pirmasis STM (Sciene, Technology and Medicine – Mokslo, technologijų ir medicinos ) srities atviros prieigos žurnalų leidėjas. BioMed Central priklauso Springer Science+Business Media, taip pat palaiko SpringerOpen platformą. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

BioMed Central vartotojo vadovas.

 

bbbbbbbb.jpg (250x170, 250x131) 

Biosphera - 3D veterinarinės anatomijos mokymo ir mokymosi programinė įranga, leidžianti stebėti virtualaus gyvūno (kiaulės, galvijo, arklio, šuns, katės, žiurkės, paukščio) organų sistemą. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų (5 vietos - VA bibliotekoje, 5 vietos - VA fakulteto katedrose).

 

logo-best-practice-free.png (226x169, 226x45)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

BMJ Best Practice - įrodymais pagrįstos klinikinės informacijos ir klinikinių sprendimų paramos priemonė, padedanti rasti atsakymus į klinikinius klausimus, pasirinkti tinkamiausius, ekspertų rekomenduojamus, diagnostikos, prognozės, prevencijos ir gydymo būdus. Prieiga iš LSMU, kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Mokymo medžiaga studentui.

Mokymo medžiaga gydytojui.

BMJ Best Practice mobilioji programėlė.

 

bmj1.jpg (regular, 500x295)bmj2.gif (regular, 195x46)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

BMJ Journals - visateksčių mokslinių el. žurnalų rinkinys. Žurnalų tematika apima mediciną, sveikatos priežiūrą, klinikinius tyrimus, klinikinę praktiką, įrodymais pagrįstos medicinos naujienas ir pan. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

 

britishformulary.jpg (zoomed, 209x83) 

British National Formulary - Jungtinės Karalystės (JK) farmacijos žinynas, informuojantis apie bendruosius nuostatus  ir įteisintus paskelbtus normatyvinius reikalavimus vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui ir bendriesiems kontrolės metodams. Žinynas skirtas gydytojams, farmacininkams bei kitiems sveikatos priežiūros specialistams, kuriems aktuali šiuolaikinė informacija apie vaistinių preparatų bei vaistinių medžiagų klinikinį pritaikymą, dozavimą, saugumą, tarpusavio sąveiką ir šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt. Prieiga 1 vartotojui iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy.

 

cabilogo.jpg (226x169, 226x138)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

CAB International (CABI) - duomenų bazė, aprėpianti žemės ūkio ir miškininkystės mokslų, maisto ir mitybos mokslų, gyvūnų mokslo, veterinarijos, veterinarinės medicinos, aplinkotyros tematiką. Mums prieinamas duomenų bazės turinys: Nutrition and Food Sciences (mitybos ir maisto mokslo bei tapdisciplininių taikomųjų mokslų tematika: santraukos, apžvalgos, visateksčiai dokumentai, naujienos ir kt.), Descriptions of Fungi and Bacteria (autoritetingas informacijos šaltinis apie virš 2000 grybelių, bakterijų bei kitų taksonų rangus). Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Nutrition and Food Sciences vartotojo vadovas. Nutrition and Food Sciences mokymo medžiaga (vaizdo įrašai), Descriptions of Fungi and Bacteria mokymo medžiaga (vaizdo įrašai).

 

cambridge_core.jpg (226x169, 226x79)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Cambridge Core - virš 70 visateksčių referuojamų žurnalų kolekcija biomedicinos ir veterinarijos mokslų tematika. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.
 

cambridge_core.jpg (226x169, 226x79)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Cambridge Core eBooks - tai medicinos, gyvybės mokslų, psichiatrijos, psichologijos sričių mokslinių tyrimų monografijos, vadovėliai, knygos medikams ir studentams. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų konpiuterių tinklų, EZproxy.

 

cninick.jpg (200x126, 200x39) kuriame.jpg (226x169, 100x40)

ClinicalKey - klinikiniais įrodymais pagrįsta medicinos duomenų bazė. Knygos, monografijos, informaciniai leidiniai, žurnalai, medicinos ir chirurginių procedūrų iliustracijos bei vaizdo įrašai, pacientų mokymo rekomendacijos, informacija apie vaistus bei vaistų sąveiką, klinikinės-praktinės apžvalgos, informacija apie klinikinius atvejus bei klinikinių ir eksperimentinių tyrimų rezultatai, diagnostikos bei gydymo rekomendacijo. Informacija suskirstyta pagal klinikinės medicinos sritis. Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, EZproxy.

Daugiau apie ClinicalKey.

Vartotojo vadovas

Žurnalų sąrašas

ClinicalKey el. knygos (xls).

 

550_cohrane5.jpg (226x169, 200x34)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Cochrane Library - pagrindinė įrodymais pagrįstos medicinos (Evidence-based medicine) duomenų bazė, kurią sudaro:

  • Cochrane Database of Systematic Reviews (Kochrano sisteminių apžvalgų duomenų bazė) - tai žurnalas ir duomenų bazė, teikianti Kochrano apžvalgas (sistematines apžvalgas), apžvalgų protokolus, taip pat redakcijas ir papildymus.
  • Cochrane Central Register of Controlled Trials (liet. Kochrano centrinis kontroliuojamųjų tyrimų registras) - išsamiausia bibliografinė duomenų bazė apie pasaulyje vykdomus kontroliuojamuosius tyrimus, kuriuos registruoja JAV Kochrano centras iš duomenų bazių PubMedEMBASE bei kitų publikuotų ir nepublikuotų šaltinių.
  • Cochrane Clinical Answers (liet. Kochrano klinikiniai atsakymai) - Kiekviena apžvalga atsako į tiksliai suformuluotą klinikinį klausimą, atsakymais galima remtis klinikinėje praktikoje. Informacija, duomenys pateikiami patogiu lentelės formatu. Atsakymus į klinikinius klausimus pateikia „Cochrane Innovations“ ir „Wiley“.  

Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, per LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Naujas Cochrane Handbook for Systematic Reviews of Interventions leidimas.

Cochrane Library vartotojo vadovas.

Daugiau apie Cochrane Library.

 

552_ebooks7.png (376x240, 100x50)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

EBSCOhost eBooks - duomenų bazėje įvairių mokslo sričių (medicinos, ekonomikos, socialinių mokslų, žemės ūkio ir kt.) el. knygos. Mobili prieiga galima tik turint programą Adobe Digital Edition (siunčiantis programą, vartotojo prašoma prisiregistruoti: suteikiamas Adobe ID) bei prisiregistravus eBook Collection (EBSCO) duomenų bazėje.

eBooks vartotojo vadovas.

Nemokama Adobe Digital Editions programa.

Plačiau apie paslaugą (anglų kalba). Suderinamų mobilių įrenginių sąrašas. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Knygų skolinimasis iš EBSCO  

EBSCO ebooks: paieškaskolinimasisknygos mobiliuose įrenginiuose.

  

617_ebsco7.jpg (regular, 128x50)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

EBSCO Publishing - visateksčių straipsnių DB. Susideda iš kelių DB: Academic Search Complete, Health Source, Medline, Clinical Pharmacology ir kt. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

EBSCO Publishing pagalba.

EBSCO Publishing mokymo medžiaga.

EBSCO Open Dissertations - atviros prieigos elektroninių tezių bei disertacijų talpykloje (virš 800 tūkst. tezių ir disertacijų) prieinamos ir LSMU disertacijos.  

 

619_regular_emerald_mini.jpg (regular, 200x62)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Emerald - visatekstė verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų bei gretutinių krypčių mokslinės informacijos duomenų bazė. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Žurnalų sąrašas.

Emerald pagalba.

Emerald mokymo medžiaga.

 

 

pharmacop.jpg (zoomed, 291x96)

10th Edition of the European Pharmacopoeia (2020 m.) - tai bendrųjų nuostatų ir įteisintų paskelbtų normatyvinių reikalavimų vaistinių medžiagų bei vaistinių preparatų pavadinimams, savybėms, tapatybės nustatymui, grynumui, kiekybiniam nustatymui, laikymo sąlygoms, ženklinimui, bendriesiems kontrolės metodams rinkinys: 2 420 monografijų, 374 bendrieji tekstai (įskaitant bendrąsias monografijas ir analizės metodus) ir virš 2 780 reagentų aprašymų.

Biblioteka įsigijusi prieigą 200 vartotojų (būtina individuali registracija instituciniu el. paštu).

Pradedant 10-uoju leidimu European Pharmacopoeia prieinama naujojoje platformoje: https://pheur.edqm.eu/home

Kiekvienas vartotojas turi susikurti asmeninę paskyrą - https://pheur.edqm.eu/user/register/ ir kreiptis į bibliotekos darbuotojus (lina.nesoviene@lsmuni.lt ar laura.zvironiene@lsmuni.lt) su prašymu suteikti prieigą. Bibliotekos darbuotojui patvirtinus, vartotojui suteikiama individuali prieiga prie 10th Edition of the European Pharmacopoeia.

Vartotojo vadovas.

 

hhhhh.jpg (250x170, 250x81) 

HippoEM - interaktyvus mokymosi šaltinis skubiosios medicinos klinikinės praktikos klausimais. Pateikia apie 60 val. vaizdo, garso bei tekstinės informacijos savarankiškam mokymuisi, šimtus aukštos kokybės ABEM (American Board of Emergency Medicine) pavyzdžio klausimų su paaiškinimais ir patarimais praktiniaim darbui. Prie kiekvienos temos yra testas, kurį atlikus sužinomas pateiktų būtinų žinių įsisavinimo lygis. Individuali prieiga Skubiosios medicinos rezidentūros studentams.

joves.jpg (200x200, 97x57)

JoVE tai gamtos mokslų, medicinos ir inžinerijos sritis apimantis recenzuojamas vaizdo įrašų žurnalas, kuriame pateikiama per 10 000 vaizdo straipsnių, esančių Video Journal modulyje ir virš 1400 vizualizacijų, apimančių studijų procesą, vaizdinės medžiagos modulyje Science Education. Mums prieinami: JoVE Video Journal: Medicine, Biology, Neuroscience, Bioengineering, Immunology & Infection, Cancer Research, Behavior, JoVE Science Education: Psychology, Clinical Skills. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

ktu.jpg (376x240, 143x85) 

KTU leidyklos „Technologija“ el. knygos (vadovėliai, mokymo priemonės, monografijos ir kt.). Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų. Knygų sąrašas.


kuleidykla.jpg (250x170, 170x170)
KU leidyklos el. knygos tai vadovėliai, monografijos ir t.t. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų ir EzProxy. Prieinamų knygų sąrašas.

630_regular_kluver_mini.jpg (226x169, 200x37)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Lippincott Williams & Wilkins - visateksčių mokslinių medicinos žurnalų duomenų bazė (per OVID - Wolters Kluwer Health sąsają). Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Žurnalų sąrašas.

 

lwwlibrary.jpg (250x170, 250x32)

LWW Health Library (Basic and Anatomical Sciences Premium Collection) - tai vadovėliai (ir vadovėlių archyvas), atlasai anatomijos, elgsenos mokslo, biochemijos, embriologijos, genetikos, histologijos, mikrobiologijos / imunologijos, neurologijos, patologijos / patologinės fiziologijos, farmakologijos, fiziologijos ir kt. tematika, vaizdo bei garso medžiaga, žinių patikros priemonės, klinikiniai atvejai, klinikiniai įgūdžiai ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy

Knygų sąrašas. 

 

632_regular_pubmed_thumb.png (regular, 128x45)

Medline (PubMed) - tai JAV nacionalinės medicinos bibliotekos (NLM) ir Nacionalinio biotechnologijų informacijos centro (National Center for Biotechnology Information, toliau - NCBI) biomedicinos mokslų bibliografinė duomenų bazė, pateikianti tiesiogines nuorodas į leidėjų viso teksto straipsnius ir sąsajas su bibliotekomis, prenumeruojančiomis tuos leidinius. Duomenų bazės PubMed įrašai taip pat turi sąsajų su 40 biologijos ir chemijos duomenų bazių, kurias kuria ir tvarko NCBI. Duomenų bazę PubMed sudaro per 29 mln. įrašų, moksliniai straipsniai indeksuojami iš virš 5 400 tarptautinių žurnalų, 80 proc. įrašų pateikiama su leidėjų santraukomis. Naujais įrašais duomenų bazė papildoma kasdien. Tai atvirosios prieigos duomenų bazė, prieinama pasaulio visuomenei nuo 1996 m. Duomenys yra parduodami komerciniams leidėjams, jie šių įrašų pagrindu kuria komercines viso teksto Medline duomenų bazes, pvz., EBSCO, Ovid ir kitas. Jungiantis per LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklus galima tiesioginė prieiga prie visateksčių straipsnių.

Mokymo medžiaga apie paiešką PubMed.

 

1608_170x260_micromedex-2.0-logo.png (226x169, 170x19)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Micromedex - ekspertų atrinkta ir įrodymais pagrįsta informacija apie vaistus ir kitas chemines medžiagas, vaistų dozavimą, farmakokinetiką, vaistų saugumą, tarpusavio sąveiką, klinikinį pritaikymą, šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt. Prieiga iš LSMU ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Micromedex 2.0 for Nordic and Baltic users - Micromedex 2.0 informacija šiaurės ir Baltijos šalių vartotojams.

NeoFax and Pediatrics (per Micromedex) - pažangia pasaulio praktika bei moksliniais įrodymais pagrįstos medicinos informacijos šaltinius apjungianti duomenų bazė, skirta neonatologijos bei gretutinei tematikai. Informacija apie vaistus bei kitas veikliąsias medžiagas, vaistų tarpusavio sąveiką, vaistų dozavimo skaičiuoklės bei kitos priemonės suteikia galimybę rasti atsakymus į klinikinius klausimus, pasirinkti tinkamiausius gydymo būdus.

 

nm_cobrand_c-l.jpg (226x169, 226x48)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

Natural Medicines - tai išsamus natūraliosios medicinos informacijos šaltinis, pateikiantis informaciją apie natūraliosios medicinos produktus, jų naudojimo efektyvumo ir saugumo mokslinį įvertinimą bei netradicinius, alternatyviuosius ir integruotus gydymo būdus. Joje pateikiama įvairiapusė informacija apie daugiau nei 72 000 visame pasaulyje gaminamų natūraliosios medicinos produktų, iš daugiau nei 1 000 monografijų; vartotojai gali naudotis interaktyviais natūralių produktų efektyvumo, nepageidaujamo poveikio, natūralių produktų ir vaistų tarpusavio sąveikos patikros įrankiais ir kt. Prieiga 9 vartotojams (vienu metu) iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Daugiau apie Natural Medicines (vaizdo įrašas).

 

1507_250x170_nature.jpg (zoomed, 250x42)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Nature - savaitinis, tarptautinis mokslo žurnalas, vienas iš labiausiai cituojamų tarpdisciplininių mokslo žurnalų pasaulyje. Nature publikuoja geriausius recenzuojamus tyrimus mokslo ir technologijų srityse, atsižvelgiant į jų svarbą, originalumą, tarpdisciplininį kontekstą, savalaikiškumą, teikia autoritetingas, įžvalgias naujienas ir interpretacijas mokslininkams ir plačiajai visuomenei. Prieiga iš LSMU MA ir Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

 

2017_oaj.jpg (zoomed, 334x52)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

 

Oxford Journals - duomenų bazę sudaro virš 280 pavadinimų daugelio tarptautinių mokslinių draugijų el. žurnalai gamtos, medicinos, matematikos ir fizikos, socialinių, humanitarinių, teisės mokslų temomis. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

 

oxmed.jpg (376x240, 376x42)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Oxford Medicine Online - tai virš 700 knygų, vadovėlių, vadovų ir kt., skirtų studentams, rezidentams bei medikams klinicistams. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy. Leidinių sąrašas (xls).

Oxford Medicine Online vartotojo vadovas.

Plačiau apie Oxford Medicine Online. Oxford Medicine Online mokymo medžiaga. 

 

ovidbooks.jpg (zoomed, 140x138)

Ovid eBooks - virš 30 el. knygų elgesio ir socialinių mokslų, klinikinės medicinos, sveikatos specialistų, slaugos ir kt. temomis. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy

Knygų sąrašas.

 

ebook_centrals.png (200x200, 200x41)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

ProQuest Ebook Central  - universalios tematikos visateksčių elektroninių dokumentų duomenų bazė, tiesiogiai bendraujanti su daugiau kaip 450 leidyklų. Skaitmeninio turinio produktai: vadovėliai, knygos, atlasai, ataskaitos, pranešimai bei kiti autoritetingi dokumentai. Prenumeruojamos Health & Medicine, Science & Technology el.knygų kolekcijos. Jeigu knygą pageidaujate pasiskolinti, tai būtina registruotis ir turėti Adobe Digital Editions programą. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.  

Daugiau apie Ebook Central (vaizdo įrašas). 

Nemokama Adobe Digital Editions programa. 

 

psyc.png (226x169, 169x169) kuriame.jpg (226x169, 100x40)

 

PsycARTICLES (per EBSCOhost) - recenzuojami moksliniai straipsniai bendrosios, taikomosios (darbo, sporto, valdymo ir kt.), specialiosios, klinikinės psichologijos tematika iš virš 80 Amerikos psichologų asociacijos ir giminingų organizacijų žurnalų. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.

PsycARTICLES vartotojo vadovas.
Radiology Learning From ACR - tai radiologijos specialistams skirta duomenų bazė, kurioje pateikiami klinikiniai atvejai, studijų medžiaga bei testai. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

 

prorew.jpg (regular, 207x63)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

RefWorks - bibliografinės informacijos tvarkymo įrankis, leidžianti išsaugoti informacijos šaltinių bibliografinę informaciją, juos rūšiuoti, redaguoti, atlikti įvestų įrašų paiešką, naudoti juos tekste, sudaryti literatūros sąrašus. Vartotojai gali RefWorks įrankius integruoti į MS Word programą: nuorodas įterpti į tekstą ir rengti literatūros sąrašus pagal įvairius citavimo stilius. Kai užsiregistruosite ("Create Account"), tai jums į institucinį paštą atsiųs el.laišką, kuriame reikės aktyvuoti pateiktą nuorodą. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Organizuojami mokymai RefWorks vartojimo klausimais.

RefWorks kanalas youtube.

Kaip perkelti duomenis į naują RefWorks versiją?

 

rrrrr.jpg (zoomed, 330x70) 

RoshReview -  tai mokymosi programa, pateikianti svarbiausią šiuolaikinę informaciją, padedančią gerai pasiruošti skubiosios medicinos specialybės egzaminams. Temos ir klausimai yra ruošiami ir nuolat koreguojami pagal ABEM (American Board of Emergency Medicine) programą. DB skirta Skubiosios medicinos gydytojams rezidentams savarankiškam mokymuisi bei įgyjamų žinių patikrai testų klausimais, tai pat jų vadovams, galintiems stebėti savo residentų mokymosi pažangą, įgyjamų žinių lygį ir kokybę. Individuali prieiga Skubiosios medicinos rezidentūros studentams.
 

sage.jpg (226x169, 202x30)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

SAGE Journals Online - daugiau kaip 700 pavadinimų visateksčių žurnalų sveikatos mokslų, gyvybės ir biomedicinos mokslų, medžiagotyros ir medžiagų inžinerijos, socialinių bei humanitarinių mokslų tematika. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN ir EZproxy.

SAGE Journals Online pagalba.

SAGE Journals Online vartotojo vadovas.

 

spring.jpg (226x169, 194x39)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

ScienceDirect - daugiau nei 2000 pavadinimų visateksčių Freedom Collection žurnalų . Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Žurnalas "The Journal of Thoracic and Cardiovascular Surgery" prieinamas ScienceDirect DB su vartotojo vardu ir slaptažodžiu iš LSMU kompiuterių tinklų.

Duomenų bazėje ScienceDirect prieinamos el. knygų kolekcijos. Paieškoje reikia pažymėti "Show full-text available only". Žalias simbolis žymi prieinamas knygas. Knygų sąrašas.

ScienceDirect vartotojo vadovas.

ScienceDirect pagalba ir mokymo medžiaga.

ScienceDirect prisijungimas.

 

645_regular_springer_mini.jpg (regular, 198x53)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

SpringerLink - prenumeruojama visateksčių žurnalų ir knygų DB. Galima prieiga prie daugiau kaip 450 pav. medicinos srities žurnalų. Nuo 2007 m. prenumeruojame ir daugiau nei 250 pavadinimų Springer leidyklos e. medicinos srities (medicina ir visuomenės sveikata, radiologija, onkologija, kardiologija ir kt.) knygų. Prieiga prie prenumeruojamų visateksčių žurnalų ir knygų žymima žalios spalvos žyma ir galima iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Žurnalų sąrašas.

Knygų sąrašas.

SpringerLink mokymo medžiaga (vaizdo įrašai).

 

anatomytv.jpg (regular, 305x74)kuriame.jpg (226x169, 100x40)

STAT!Ref (Anatomy.tv) - Tai 3D formato mokomieji vaizdo įrašai bei kitos įvairialypės informacijos priemonės, perteikiančios žmogaus kūno sandarą, lyginančios anatomines struktūras, atliekamas funkcijas, suteikiančios galimybę atlikti savo žinių bei įgūdžių patikrą ir kt. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklo, Ezproxy.

Vaizdo įrašai (Youtube kanalas).

  

646_regular_taylor_mini.jpg (226x169, 169x40)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Taylor & Francis - universalios tematikos akademinių mokslo žurnalų duomenų bazė. Prieiga į LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

TF Medical Library Collection žurnalų sąrašas (iki 2021-03-31)

TF SHH Library and S&T Library žurnalų sąrašas.

Taylor & Francis atvirosios prieigos žurnalų sąrašas.

 

 

1956_regular_pupo.jpg (regular, 172x52) kuriame.jpg (226x169, 100x40)

UpToDate - tai išsamus, patikimas, pastoviai atnaujinamas, įrodymais pagrįstas klinikinės medicinos informacijos šaltinis, pateikiantis daugiau nei 9000 temų iš 19 medicinos sričių: alergija ir imunologija, akušerija, chirurgija, dermatologija, endokrinologija ir diabetas, gastroenterologija ir hepatologija, ginekologija ir moters sveikata, hematologija, infekcinės ligos, intensyvi terapija ir miego medicina, nefrologija ir hipertenzija, neurologija, onkologija, pediatrija, psichiatrija, pulmonologija, reumatologija, suaugusiųjų ir vaikų skubi medicinos pagalba, suaugusiųjų pirminė sveikatos priežiūra ir vidaus ligų medicina, širdies ir kraujagyslių medicina, šeimos medicina, vaistų informacija. Ruošiamos ir kitos temos. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. 

Plačiau.

UpToDate  vartotojo vadovas.

Mokymo medžiaga.

 

vdu_logo.jpg (200x200, 200x73) 

VDU el. knygos - VDU leidyklos elektroninių knygų kolekcija. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Knygų sąrašas.


wos.jpg (226x169, 226x27)

Web of Science (Clarivate Analytics) - bibliografinė citavimo informacijos duomenų bazė, suteikianti
prieigą prie citavimo duomenų, kuriuos kaupia Web of Science Core Collection (Science Citation Index Expanded (1990-present),  Social Science Citation Index (1990-present), Arts and Humanities Citation Index (1990-present), Arts & Humanities Citation Index (1990-present), Conference Proceedings Citation Index (1990-present), Emerging Sources Citation Index (2015-present), Korean Journal Database (1980-present), Russian Science Citation Index (2005-present), citavimo ir bibliografinių duomenų bazės. Paieška aukščiausiai vertinamuose mokslo žurnaluose, knygose, mokslo konferencijų medžiagoje suteikia prieigą prie visatekstės informacijos (jei yra) ir galimybę naudotis citavimo duomenų analitiniais įrankiais (Journal Citation Reports, Essential Science Indicators), integruota bibliografinių nuorodų tvarkymo programa (EndNote). Web of Science duomenų bazėje palaikomos ir autorių identifikatorių registracijos sistemos: ResearcherID, ORCID. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN.

Plačiau apie Web of Science.
Web of Science pagalba.
Youtube kanalas "WoSTraining".

 

vettttttt.jpg (376x240, 253x60) 

Vetstream – klinikiniais įrodymais pagrįsta informacija gyvūnų sveikatos ir praktinio darbo klausimais (ligos ir patogenai, diagnostika, tyrimai, gydymas ir kt.). Daugialypės terpės išteklius rengia 900 žymiausių veterinarijos specialistų. Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

 

vgtuuu.jpg (170x260, 99x92) 

VGTU leidyklos „Technika“ el. knygos. Tai knygos fizinių, humanitarinių, socialinių bei technologijos mokslų tematika. Prieiga iš LSMU kompiuterių tinklų. Knygų sąrašas.
Adobe Flash Player, kurio pagrindu veikė ebooks.vgtu.lt skaityklė, skirta atsisiųsti knygą ir vėliau turėti galimybę ją skaityti kompiuteryje be interneto ryšio, nebebus palaikoma nuo 2020 gruodžio 31 d. Todėl kviečiame visus skaitytojus atsinaujinti skaityklę ir patogiai naudotis visais ebooks.vgtu.lt privalumais.  Aktualią informaciją rasite ebooks.vgtu.lt skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“ arba susisiekite eleidyba@vgtu.lt.

 
Visible Body - tai interaktyvus 3D anatomijos atlasas, skirtas mobiliems įrenginiams (planšetės, telefonai ir pan.). Norint gauti prieigą, reikia atsisiųsti programėlę (puslapyje rinktis 'On Campus', kur bus nurodytos įdiegimo instrukcijos), prisijungus prie LSMU kompiuterių tinklo. Po to programėle galima naudotis iš bet kokio tinklo, tačiau kas 150 dienų reikia prisijungti prie LSMU kompiuterių tinklo.

Pilna prisijungimo instrukcija.

vitae_litera.jpg (zoomed, 100x57) 

Vitae Litera - lietuviškų elektroninių knygų kolekcija biomedicinos mokslų tematika (kolekcija nuolat papildoma). Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy. Knygų sąrašas.

 

2298_zoomed_wlogo.jpg (regular, 198x46)kuriame.jpg (226x169, 100x40) 

Wiley Online Library (Wiley-Blackwell) – tai universalios tematikos daugiau kaip 800 žurnalų kolekcija (STM Collection). Prieiga iš LSMU, Kauno klinikų kompiuterių tinklų, LSMU bibliotekos VPN, EZproxy.

Laisva prieiga prie geriausių 2016 m. Wiley Online Library žurnalų: visi žurnalai, medicina.

Žurnalų sąrašas

Vartotojo vadovas.

Mokymo medžiaga.

Prieinamų knygų sąrašas.