Spausdinti

Bibliotekos informacinės sistemos

Paieška LSMU VB-oje

    PubMed   I  LSMU el. katalogas  I  Mokslo informacijos sistema CRIS    

 twitter.jpg (90x68, 76x68)fb.jpg (90x68, 74x68)youtubesquarelogo.png (thumb, 94x100)

b5.jpg (original, 698x50)


SVARBI INFORMACIJA PIRMAKURSIAMS
  

* * * 

kovidas.jpg (2670x4000)

 


Jei nepavyksta prisijungti, rekomenduojame patikrinti:
1. ar naudojate naujausią naršyklės versiją;
2. ar jūsų kompiuteryje nustatyta teisinga data. 
Taip pat rekomenduojame bandyti prisijungti kitoje naršyklėje. Jeigu nepavyksta prisijungti prie Wi-Fi, kviečiame su naudojamu įrenginiu užeiti į 105 kab.

   

  

lsmulsmu.jpg (376x240, 376x55)    

LSMU Virtualioji biblioteka 

LSMU Virtualioji biblioteka (http://lsmu.lvb.lt/) - integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti LSMU bibliotekos ištekliuose, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje eLABa, prenumeruojamose duomenų bazėse, kitose duomenų bazėse ir elektroniniuose ištekliuose, LIBIS suvestiniame kataloge, apimančiame Lietuvos viešosiose bibliotekose saugomus išteklius. Prašome registruotis tais pačiais vardais ir slaptažodžiais, kuriais jungiatės prie LSMU informacijos sistemų (FirstClass, LSMUSIS, LSMU el. paštas ir kt.). Tai suteikia galimybę užsakyti bibliotekoje saugomus leidinius; nustatyti automatinį naujienų siuntimą e. paštu; įkelti į savo e. lentyną gautus paieškos rezultatus ir pateiktas užklausas, kt.

Negalėdami prisijungti kreipkitės į ITC darbuotoją Justiną Kasiulį – el. paštas: justinas.kasiulis@lsmuni.lt , Tel. (8-37) 395803, viet. 1008.

Pagalba I  Knygų skolinimas  I  Bibliotekai reikalingų knygų sąrašas

 

LSMU  elektroninis katalogas

LSMU elektroninis katalogas (http://lsmu.library.lt/) - atspindi visus vadovėlius ir mokomąją literatūrą, visus periodinius leidinius ir visas disertacijas pilnai (LSMU MA ir VA).  Kiti bibliotekoje esantys leidiniai pilnai suvesti nuo 1993 m., bet kiekvienais metais e.katalogas pastoviai papildomas  ir ankstesnių metų leidiniais. Leidiniai užsakomi tik užsiregistravus. Registruotis LSMU intraneto vartotoju vardu ir slaptažodžiu ar kitais institucijoje naudojamais identifikatoriais.

 

elaba_logo.png (226x169, 209x61)

LSMU mokslo publikacijos

LSMU Publikacijų duomenų bazėje aprašyta per 78 000   MA ir VA darbuotojų publikacijų: monografijų, vadovėlių, mokslinių straipsnių ir kitų dokumentų. MA darbuotojų publikacijos aprašytos nuo 1950 m., VA ir VA institutų darbuotojų publikacijos - nuo 2001 m. Publikacijų duomenų bazėje galima atlikti paiešką pagal autorių, publikacijos ar šaltinio antraštes, reikšminius žodžius, kt.

Prisijungimas: naudojamas LSMU informacijos sistemų vartotojo prisijungimo vardas ir slaptažodis.

Institucija „Lietuvos sveikatos mokslų universitetas“. 

eLABa pagalba: Kaip įkelti ir tvarkyti publikaciją eLABa talpykloje? pdf, vaizdo įrašas. Kaip suformuoti savo mokslo publikacijų sąrašą ar ataskaitą? Vaizdo įrašas.

  

Daugiau...