Spausdinti

Bibliotekos informacinės sistemos

Paieška LSMU VB-oje

    PubMed   I  LSMU el. katalogas  I  Mokslo informacijos sistema CRIS    

 fb.jpg (90x68, 74x68)youtubesquarelogo.png (thumb, 94x100)

b5.jpg (original, 698x50)


Nuo 2021-10-01 Biblioteka dirbs 24/7.

Bibliotekos įeigos kontrolės sistema aktyvuojama:
I-V – 17:00-7:00*
Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis – visą parą*

*įėjimas tik LSMU bendruomenės nariams su skenuojamu dokumentu.

***

Ekstremaliosios situacijos metu veido kaukių dėvėjimas, saugaus atstumo ir kitų infekcijos prevencijos priemonių laikymasis bibliotekoje yra privalomas.

gpasas.jpg (regular, 500x334)


Jei nepavyksta prisijungti, rekomenduojame patikrinti:
1. ar naudojate naujausią naršyklės versiją;
2. ar jūsų kompiuteryje nustatyta teisinga data. 
Taip pat rekomenduojame bandyti prisijungti kitoje naršyklėje. Jeigu nepavyksta prisijungti prie Wi-Fi, kviečiame su naudojamu įrenginiu užeiti į 105 kab.

lsmulsmu.jpg (376x240, 376x55)    

LSMU Virtualioji biblioteka 

LSMU Virtualioji biblioteka (http://lsmu.lvb.lt/) - integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti LSMU bibliotekos ištekliuose, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje eLABa, prenumeruojamose duomenų bazėse, kitose duomenų bazėse ir elektroniniuose ištekliuose, LIBIS suvestiniame kataloge, apimančiame Lietuvos viešosiose bibliotekose saugomus išteklius. Prašome registruotis tais pačiais vardais ir slaptažodžiais, kuriais jungiatės prie LSMU informacijos sistemų (FirstClass, LSMUSIS, LSMU el. paštas ir kt.). Tai suteikia galimybę užsakyti bibliotekoje saugomus leidinius; nustatyti automatinį naujienų siuntimą e. paštu; įkelti į savo e. lentyną gautus paieškos rezultatus ir pateiktas užklausas, kt.

Negalėdami prisijungti, kreipkitės į ITC darbuotoją Justiną Kasiulį – el. paštas: justinas.kasiulis@lsmuni.lt , Tel. (8-37) 395803, viet. 1008.

Pagalba I  Knygų skolinimas  I  Bibliotekai reikalingų knygų sąrašas

 

LSMU  elektroninis katalogas

LSMU elektroninis katalogas (http://lsmu.library.lt/) - atspindi visus vadovėlius ir mokomąją literatūrą, visus periodinius leidinius ir visas disertacijas pilnai (LSMU MA ir VA).  Kiti bibliotekoje esantys leidiniai pilnai suvesti nuo 1993 m., bet kiekvienais metais e.katalogas pastoviai papildomas  ir ankstesnių metų leidiniais. Leidiniai užsakomi tik užsiregistravus. Registruotis LSMU intraneto vartotoju vardu ir slaptažodžiu ar kitais institucijoje naudojamais identifikatoriais.

 

dspacecris_logo_home.png (thumb, 100x88)

LSMU mokslo publikacijos ataskaitoms

LSMU CRIS - tai mokslo informacijos sistema, skirta kaupti, tvarkyti ir viešinti Universiteto mokslo rezultatus. LSMU mokslininkai visas reikalingas publikacijų ataskaitas gali formuoti savarankiškai LSMU CRIS sistemoje:

 publikacijų sąrašai (mokslo tarybai, projektams ir licencijoms, atestacijoms, konkursams ir t.t.);
 suvestinės (ataskaitų konkursams bei atestacijoms statistika, suvestines pagal kvartilius ir t.t.).

Padalinių vadovai gali formuoti visas reikalingas ataskaitas padaliniui:

– publikacijų sąrašai (svarbiausios padalinio publikacijos, padalinio publikacijų sąrašas);
– suvestinės (suvestinė pagal kvartilius, padalinio publikacijų suvestinė);
– mokslo publikacijų vertinimo padaliniui ataskaitos.

Publikacijos registravimo forma.
PDB naudojimosi instrukcija.

Kilus klausimams ar neaiškumams kreiptis
ČIA.lael.jpg (226x169, 215x83)

Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka (Lietuvos virtuali biblioteka)

Tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos akademinių bibliotekų kataloguose ir kitose duomenų bazėse. Suteikia prieigą prie LABT (Lietuvos akademinių bibliotekų tinklas) katalogų, LIBIS (Lietuvos bibliotekų suvestinis katalogas) katalogo, kai kurių užsienio bibliotekų katalogų, užsienio duomenų bazių, Lietuvos ETD ir eLABa. Pateikiamos sąsajos su visatekste informacija, bet ja gali naudotis tik registruoti vartotojai.

Sistema veikia Primo pagrindu. Primo yra vieno langelio principu veikianti lokalių išteklių (Lietuvos akademinių bibliotekų tinklo (LABT) knygos, žurnalai, straipsniai, daktaro disertacijos ir pan.) ir nutolusių išteklių (užsienio bibliotekų e. ištekliai, prenumeruojamos bazės ir pan.) paieškos ir pateikimo sistema. Skaitytojai, suradę ieškomą išteklių iš karto mato jo saugojimo vietas ir prieinamumą.