Spausdinti

Svarbi informacija dėl knygų

1. Knygų grąžinimas. Karantino metu patekimas į biblioteką yra ribojamas, tam, kad išvengtume galimo užkrato cirkuliuojant knygoms. Knygų grąžinimą labai mažoje erdvėje, prie pat durų, kol kas planuojame tik asmenims, kurie baigia ar nutraukia studijas ir nori atsiskaityti su universitetu. Kiti studentai knygas turėtų pasilaikyti iki situacija pasikeis. Delspinigiai karantino metu už laikomas knygas neskaičiuojami.


2. Knygų užsakymasŠiuo metu Biblioteka priima individualius užsakymus pagrindinei mokymo literatūrai. Užsakymus galima pateikti per Virtualią biblioteką ar LSMU el. katalogą. Informaciją apie užsakymų vykdymo eigą būtina sekti savo asmeninėje paskyroje, užsakymų srityje. Užsakymai išduodami darbo dienomis 9:00-16:30 val. Siekiant užtikrinti saugumą, karantino metu užsakytų knygų ateikite atsiimti po vieną, asmeniškai jums nurodytu laiku, įskaitant valandas, kad išvengtume susibūrimo. Į pastatą pateksite su dokumentu, tinkančiu įeigos kontrolės sistemai.

Pažymėtina, kad užsakytas knygas, nurodytu laiku, galima atsiimti toje bibliotekoje (MA Bilioteka ar LVA Veterinarijos biblioteka), kurioje pateikėte užsakymą.

3. Delspinigių apmokėjimasDelspinigių, kurie buvo sukaupti iki karantino apmokėjimas:  delspinigių dalį ar visą sumą reikia pervesti internetu tiems, kurie yra viršiję leistiną 12 Eur limitą ir nori pasiimti užsakytas knygas. Mokėjimo pavyzdys.

Atsiskaitantys su universitetu privalo grąžinti bibliotekos knygas ir pervesti visą delspinigių sumą internetu.

4. El. ištekliai. Karantino metu kviečiame naudotis Bibliotekos el. ištekliais. Nuotolinė prieiga prie mūsų el. išteklių galima per EzProxy arba VPN. Daugiau informacijos apie tai rasite čia.