Kaune šurmuliavo aukštųjų mokyklų mugė

Savaitgalį Kaune vienuoliktąjį kartą šurmuliavo Aukštųjų mokyklų mugė. Lietuvos kūno kultūros akademijos Lengvosios atletikos manieže vykęs renginys sutraukė gausų būrį būsimųjų studentų.

Aukštųjų mokyklų mugėje Lietuvos universitetai ir kolegijos supažindino moksleivius su studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis, priėmimo tvarka, papasakojo apie savo siekius, tikslus. Aukštųjų mokyklų dėstytojai ir studentai patarė moksleiviams ir jų tėvams, kokių sugebėjimų, asmeninių savybių reikia norint įstoti į pasirinktą specialybę, atsakė į įvairius iškilusius klausimus.

Bene didžiausio dėmesio renginyje sulaukė Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. LSMU atstovams teko atsakyti į įvairiausius klausimus: pradedant nuo kokius egzaminus reikia laikyti, baigiant tolimesnėmis studijų perspektyvomis. Moksleiviai taipogi prašė pasidalinti asmenine studijų patirtimi, papasakoti įdomiausius nuotykius, nutikusius bestudijuojant, supažindinti su universitete tvyrančia aura bei paminėti draugiškų dėstytojų pavardes.