Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 17
30
kovo
10:59
Dr. Kristina Jarienė – nominacijos „Metų moteris“ laureatė

Moterų teisių asociacija MOTA Kauno rotušėje surengė labdaros vakarą, kurio metu padėkojo 2014 m. aktyviai gynusiems moterų teises, ugdžiusiems pilietiškumą, skatinusiems nepakantumą smurtui ir aktyviai dalyvavusiems visuomeninėje veikloje bei įteikė nominacijas.

27
kovo
14:05
Kvietimas mokslo ir studijų institucijoms teikti paraiškas laboratorijų akreditacijai 2015 m. skirtoms lėšoms gauti

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia kvietimą mokslo ir studijų institucijoms teikti paraiškas laboratorijų akreditacijai 2015 m. skirtoms lėšoms gauti.

27
kovo
09:40
Skubios pagalbos skyriaus gydytojai - vidaus reikalų ministro apdovanojimas

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą pareiškė padėkas ir įteikė dovanas 65 VRM ir įstaigų prie VRM pareigūnams, valstybės tarnautojams ir darbuotojams.

26
kovo
15:28
Pirmoji osteopatė LSMU Veterinarijos akademijoje

Apie osteopatiją kalbamės su LSMU VA Stambiųjų gyvulių klinikos veterinarijos gydytoja osteopate, chirurgijos rezidente Giedre Vokietyte.

24
kovo
10:57
Farmacijos diena 2015

Kovo mėn. Farmacijos fakulteto studentai bei farmacija besidomintys abiturientai buvo kviečiami į pirmąją „Farmacijos dieną 2015“.

20
kovo
09:23
Parama beglobiams gyvūnams

Turbūt ne vienas studentas ir dėstytojas atkreipė dėmesį į LSMU Veterinarijos akademijos 5-uosiuose rūmuose pakabintą raudonąją dėžutę su raginimu padėti beglobiams gyvūnams ir paremti VšĮ „SOS gyvūnai“ organizaciją.

19
kovo
15:44
Elzaso ir Lietuvos istorijos klubo prezidento vizitas Veterinarijos akademijoje

Kovo 5 d. LSMU Veterinarijos akademijos muziejuje lankėsi garbingas svečias – Elzaso ir Lietuvos istorijos klubo prezidentas, „Lietuviškųjų sąsiuvinių“ redakcijos direktorius Philippe Edelis, besirengiantis išleisti knygą apie L. H. Bojanusą, kuri, tikimasi, bus išversta ir į lietuvių kalbą.

19
kovo
15:23
Nominacija „Metų moteris“

Kovo 5 d. Kauno Rotušėje rinkosi neabejingi smurtui prieš moteris žmonės. Moterų teisių asociacijos renginyje, skirtame Tarptautinei moterų solidarumo dienai minėti, buvo teikiamos nominacijos moterims ir vyrams.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 17