Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 28
03
liepos
10:27
LSMU mokykla, Montgomerio mokykla ir Harpeto mokykla – jau viena šeima

Birželio mėnesį LSMU mokyklos mokiniai ir mokytojai nuvyko į Vilnių susitikti ir parsivežti į Kauną 16 žmonių delegacijos iš JAV Montgomerio (Montgomery Bell Academy, MBA) ir Harperto (The Harpeth Hall, HH) mokyklų.

03
liepos
12:00
Oficialiai atidarytas Traumų ir skubios pagalbos centras

Minint Kauno klinikų 75-metį, kartu buvo oficialiai atidarytas ir vos prieš tris savaites pacientus pradėjęs priiminėti naujasis Traumų ir skubios pagalbos centras.

03
liepos
09:01
Kauno klinikoms – 75-eri

2015 metai Kauno klinikoms – ypatingi. Nuo didžiausios ir moderniausios universitetinės ligoninės Lietuvoje įkūrimo praėjo 75-eri metai. Šia proga birželio 29 d. Kauno klinikose vyko šventiniai renginiai, skirti ligoninės gimtadieniui paminėti.

02
liepos
15:35
Lietuvos „meteoritas“ Europos skubiosios medicinos kongrese

Birželio mėnesį Gdanske, Lenkijoje, vyko penktasis tarptautinis Centrinės Europos skubiosios medicinos kongresas, kuriame dalyvavo net dvidešimties narių delegacija iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU). Kongreso organizatoriai ir dalyviai į tarptautinę areną aktyviai įsiliejusius gydytojus iš Lietuvos praminė „meteoritu“.

02
liepos
12:56
LSMU VASA narių pamokėlės moksleiviams

Ar esate matę gyvūno, netekusio namų ir trokštančio meilės, akis? Tikriausiai daugelis susimąsto apie beglobius gyvūnus prieglaudose, apie tai, kaip jie ten patenka ir koks likimas jų laukia.

02
liepos
09:18
Studentų laukia nauja studijų programa „Sveikatinimas ir reabilitacija“

LSMU MA Slaugos fakultete nuo rugsėjo 1 d. akredituota ir patvirtinta nauja studijų programa „Sveikatinimas ir reabilitacija“.

30
birželio
15:37
Farmacijos praktika Australijoje

Australija – daugelio žmonių svajonių šalis. Šioje šalyje gali rasti gyvūnų ir augalų, kurių nepamatysi kitose pasaulio šalyse. Norėdamas pasimėgauti saulės voniomis gali rinktis iš kiek daugiau nei dešimt tūkstančių paplūdimių visame žemyne.

30
birželio
15:07
Krūtinės chirurgijos plėtra ir inovacijos: įspūdžiai iš 23-iosios Europos krūtinės chirurgų konferencijos Lisabonoje

Portugalijos sostinės Lisabonos Kongresų centre vyko „23-oji krūtinės chirurgijos konferencija“. Ją organizavo Europos krūtinės chirurgų draugija.

30
birželio
10:29
Kaune išdalinta beveik tūkstantis medicinos srities diplomų

Birželio 29 dieną, pirmadienį, Kauno Žalgirio arenoje beveik tūkstančiui absolventų buvo įteikti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studijų baigimo diplomai.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 28