Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 15
02
kovo
14:20
Kaune studijuojantys užsieniečiai paskutinius litus kvietė atiduoti kilniam tikslui

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) studijuojantys užsienio studentai sugalvojo, kaip prasmingai panaudoti piniginėse ir taupyklėse likusius paskutinius litus ir centus.

26
vasario
17:55
LSMU Karjeros dienose – naudingi susitikimai ir šypsenos

Vasario 24 – 25 dienomis abiejų LSMU akademijų studentai rinkosi į didžiausią metų kontaktų mugę – LSMU Karjeros dienos 2015. Pasak organizatorių, tai puiki proga užmegzti dalykinius ryšius, gauti atsakymus į klausimus, susijusius su ateities profesija.

23
vasario
14:25
Kalbų ir edukacijos katedros galerijoje – nauja paroda

Kalbų ir edukacijos katedros darbuotojai, čia studijuojantys LSMU studentai ir Universiteto svečiai jau priprato prie nuostabių vaizdų. Nuo šių mokslo metų katedros patalpose atidarytoje galerijoje savo darbus jau eksponavo Kauno fotodraugijos menininkai ir jų kolegos iš Kėdainių fotografų draugijos.

23
vasario
14:55
Klinikinių situacijų žaidimas „SMD Hausas“ grįžta

Atsinaujinęs, jau tradiciniu tapęs SMD valdybos organizuojamas projektas „SMD Hausas“ subūrė gausų būrį entuziastingų studentų, siekiančių įrodyti, kad jie yra protingesni už daugeliui gerai pažįstamą serialo personažą daktarą Hausą.

20
vasario
14:47
Proelium cerebri

„Proelium cerberi“ yra vienas iš LSMU Studentų mokslinės draugijos (SMD) projektų, sukurtas ir pradėtas rengti dar 2012 m. pradžioje. Nuo tada kas mėnesį jis vis laukiamesnis svečias LSMU renginių kalendoriuje. Pastarajame žaidimo turnyre dalyvavo apie 300 dalyvių.

19
vasario
13:38
SOA nauja prezidentė

Įsibėgėjus 2015-iesiems metams, Studentų odontologų asociacija (SOA) nieko nelaukdama su jaunatvišku entuziazmu ir naujomis idėjomis kimba į darbus. Apie tai plačiau pasakoja naujoji SOA prezidentė antrakursė odontologė Morta Stasikėlytė.

19
vasario
09:56
Universitete vyksta „Erasmus dienos 2015“

Trečiadienį Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) prasidėjo "Erasmus dienos 2015". Šįkart tarptautinės patirties galimybes aptarė LSMU studentai ir darbuotojai. Koordinatoriai ne tik atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus, tačiau ir kvietė kartu išgerti puodelį arbatos, padiskutuoti.

19
vasario
09:10
Chirurgijos pagrindų mokyklos mokymai

Jau ketvirtus metus Studentų Mokslinės Draugijos Chirurgijos būrelio narių iniciatyva vykdomos pratybos – „Chirurgijos pagrindų mokykla“. Beveik kas mėnesį organizuojama mokyklos veikla skirta tiek tarptautiniams studentams, tiek Lietuvos studentams, studijuojantiems biomedicinos mokslus ir besidomintiems chirurgija.

18
vasario
17:31
Valstybės atkūrimo dienos šventėje – sveikinimai ir linkėjimai

Vasario 13 d. Akad. Z.Januškevičiaus posėdžių salėje skambėjo Tautiška giesmė, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai atminti. Tradiciškai į iškilmingą Senato ir Tarybos posėdį šia proga renkasi visos Universiteto bendruomenės atstovai.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 15