Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 29
03
rugpjūčio
09:04
Sveikatos priežiūros specialistai domėjosi telekardiologijos paslaugomis

Liepos 29 dieną įvyko seminaras, kurio metu pristatyti ketverius metus Kauno klinikų įgyvendinamo projekto „Telemedicinos taikymas Vakarų Lietuvos kardiologijai“ rezultatai. Į seminarą buvo pakviesti Vidurio ir Vakarų Lietuvos pirminės sveikatos priežiūros centrų bei 33 šalies ligoninių atstovai.

31
liepos
16:29
LSMU kviečia ruoštis pirmakursių fuksų stovykloms!

Kaip ir kiekvienais metais, abiturientai, kurie pasirašė sutartis su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU), be įvadinės savaitės renginių yra kviečiami dalyvauti ir tradicinėmis tapusiose FUKSŲ STOVYKLOSE. Šiemet tūkstantuką perkopusį pirmakursių būrį LSMU organizacijos kviečia net į tris visiškai skirtingas jaunimo stovyklas.

30
liepos
08:53
Prasidėjo antrasis pagrindinio priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etapas

Liepos 29 – 31 d. Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) vykdo antrąjį pagrindinio priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etapą. Asociacijos internetiniame puslapyje www.lamabpo.lt pateikiami duomenys apie likusias laisvas valstybės finansuojamas vietas įvairių mokslų srityse.

27
liepos
13:58
Gerumo ir vilties kelionė prasideda!

Liepos 28-ąją pasaulis mini Hepatito dieną, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šią klastingą ligą ir priminti apie virusinių hepatitų keliamas grėsmes sveikatai.

27
liepos
09:26
Kauno klinikose konsultuoja vienas geriausių kraujodaros kamieninių ląstelių transplantacijų specialistų pasaulyje iš Vokietijos

Penktadienį Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose lankėsi profesorius Dietgeris Niederwieseris, Leipcigo universiteto ligoninės Onkologijos ir hematologijos klinikos vadovas.

27
liepos
09:05
Medicina ir vėl išlieka populiariausia studijų programa Lietuvoje

Vakar Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) paskelbė pirmuosius priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas rezultatus. Tad šiandien pakviestieji studentai jau nuo ankstyvo ryto užpildė universitetų ir kolegijų koridorius.

23
liepos
10:44
Epilepsija – ne vien tik traukuliai

Liepos 22-oji – Pasaulinė galvos smegenų diena, minima Pasaulio neurologų federacijos iniciatyva, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į galvos smegenų ligas ir jų profilaktiką. Šių metų dienos šūkis – „Epilepsija – tai daugiau nei vien tik traukuliai“.

Rodyti po: 10 20 30
Rodoma: 1 - 29