Naujienos

Rodyti po: 10 20 30
05
vasario
08:33
Informacija LSMU bendruomenei dėl prisijungimo prie LSMU BIC informacijos sistemų

Įgyvendinant bendrojo prisijungimo prie visų LSMU informacijos sistemų paslaugą nuo 2015-02-05 visi registruoti skaitytojai (išskyrus Klinikų darbuotojus) prie bibliotekos informacijos sistemų (el. katalogo, virtualios bibliotekos, EzProxy) galės prisijungti tik naudodami bendrojo prisijungimo vartotojų vardus ir slaptažodžius.

02
vasario
09:16
Informacija LSMU bendruomenei dėl darbo eLABa talpykloje

Dėstytojams: Kaip peržiūrėti, patikrinti ir patvirtinti studento darbą eLABa talpykloje? Doktorantams ir magistrantams: Kaip įkelti studijų baigiamąjį darbą į eLABa talpyklą? Mokslininkams: Kaip įkelti ir tvarkyti mokslo publikaciją eLABa talpykloje? Kaip suformuoti savo mokslo publikacijų sąrašą ar ataskaitą?

06
sausio
14:15
Naujos duomenų bazės

Prenumeruojamos naujos duomenų bazės: Acland’s Video Atlas of Human Anatomy, Credo Online Reference Service, Informa Healthcare, JoVE, Oxford Medicine Online.

16
gruodžio
13:43
SAGE Journals

Prenumeruojama SAGE Journals duomenų bazė: daugiau kaip 600 žurnalų sveikatos mokslų, gyvybės ir biomedicinos mokslų, medžiagotyros ir medžiagų inžinerijos, socialinių bei humanitarinių mokslų tematika.

04
gruodžio
15:03
PsycARTICLES

Prenumeruojama PsycARTICLES duomenų bazė (per EBSCOhost) klinikinės, bendrosios, taikomosios, specialiosios psichologijos tematika.

03
lapkričio
15:51
02
rugsėjo
11:10
LSMU BIC lankytojų dėmėsiui

Dėl belaidžio interneto (Wi-Fi) prisijungimo

02
balandžio
10:48
Knygininkas

Lietuviška profesinė, techninė, mokslinė, studijų literatūra aukštųjų mokyklų ir kolegijų studentams bei dėstytojams, medikams ir kitų sričių specialistams.

04
lapkričio
10:19
Programinė įranga specialiųjų poreikių turintiems studentams

Įgyvendinant projekto „Studijų prieinamumo užtikrinimas specialiųjų poreikių turintiems studentams“ veiklą įsigyta programinė įranga JAWS 14 for Windows bei programa WinTalker Voice 1.6.

Rodyti po: 10 20 30